VREDESTEIN

Vredenstein
Vredenstein

Ettevõte Vredestein Banden oli asutatud 1909-ndal aastal Hollandis kautšuki tootmise aktiivse arengu perioodil. 1946-ndal aastal, kohe peale Teist maailmasõda, elas ettevõte läbi taassünni – avati tootmistehas Enschede’s. Tehas tegutseb edukalt tänapäevani, tootes aastas üle kuue miljoni suve-, talve ja aastaringseid rehve.

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning mistahes kliimatingimuste jaoks. Luues uusi rehve, juhindub Vredestein eelkõige sellistest kontseptsioonidest, nagu ohutus, efektiivsus ning kaasaegne disain. Suuremas osas tänu sellele, on Vredestein’i rehvid neljandal kohal populaarsuse poolest euroopa autojuhtide seas. Tänapäevaks on ettevõte Vredestein esindatud Euroopas, Ameerikas ja Kanadas, omades 14 müügiesindust 18 riigis üle maailma.

Vredestein – see on stiil

Vredestein on uhke oma unikaalse partnerluse üle ettevõttega Giugiaro Design — tuntud tuuning-ateljee, mis saavutas oma kuulsuse tänu stiilsete lahenduste väljatöötamisele selliste autode jaoks, nagu Aston Martin, Alfa Romeo, Bugatti, Corvette, Maserati, Volkswagen ja teiste tuntud automarkide jaoks. Giugiaro Design loob unikaalseid protektorite mustreid Vredestein rehvide jaoks, mis teeb nad eriti populaarsetelks stiilse disaini tõttu, mis on seejuures kõrge ohutustasemega. Suuresti tänu antud koostööle on Vredestein rehvid kõrgel kohal premium-segmendi rehvide valdkonnas.

Vredenstein

Ajalugu

1909 aasta - Hollandis asutati ettevõte Vredestein Banden.
1946 aasta - koostöös ameerika ettevõttega B.F. Goodrich oli asutatud kontsern sõiduautode, põllumajandus- ja tööstustranspordi rehvide tootmise ja realiseerimise valdkonnas.
1963 aasta - ettevõte tarnis esimesena Euroopa turule radiaalseid rehve sõiduautodele.
1977 aasta - turule ilmusid rehvide kaks tuntud mudelit Sprint ST70 ja Snow.
1980-ndad - ettevõte toodab kaks uut bestsellerit Sprint+ ja Snowstar.
2005 aasta - Vredestein Banden ühines ettevõttega Amtel. Ühinemise tulemusena oli loodud vene-hollandi rehvi ettevõte.
2007 aasta - rehvid Vredestein Sportrac 3 said ajakirja Auto Express auhinna, kui «2007-nda aasta kõige usaldusväärsem toode».
2009 aasta - Vredestein Banden osteti india ettevõte Apollo Tyres poolt.

Rehvid

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve sõiduautodele, jalgratastele, rekkadele, motorolleritele ning samuti põllumajandusliku ja tööstustehnika tarvis. Selleks, et säilitada kõrget nõudlust oma toodangu järele, toob ettevõte regulaarselt turule uuenduslikke tooteid ning teeb koostööd tuntud tuuning-ateljeedega– Giugiaro Design, Carlsson, Arden ja Lumma. Vredestein toodangu peamisteks eelisteks on eelkõige kvaliteet, innovaatiline lahendus ning samuti disain. Ettevõte on tuntud oma toodete mitmeetapilise kvaliteedikontrolli poolest, mida rakendatakse mitte ainult tootmise protsessis, vaid ka rehvide realiseerimise etapil.

Oma üle saja-aastase ajaloo ajal tootis Vredestein mitu rehvide sarja, mis järgnevalt olid väga populaarsed ning nõutud autoomanike seas: The Quatrac, Protrac, Snowtrac, T-Trac, Wintrac. Samuti osutades kõrget tähelepanu rehvide disainile, Vredestein töötas välja selliseid silmapaistvaid mudeleid, nagu Axenta punaste ja kollaste joontega küljel ning samuti Sportrac – esimesed rehvid maailmas, mis pälvisid parimate disainibüroode tunnustuse.

Vredestein Geneva autonäitusel 2013

Väljatöötlus ja innovatsioon

Ettevõte Vredestein kõik teaduslikud ja tehnilised väljatöötlused teostatakse tehnilises keskuses Enschede’s, mis on teadmiste ja innovatsioonide peamiseks allikaks. Ettevõte insenerid osutavad peamist tähelepanu uurimustele, uute toodete loomisele ning samuti olemasolevate mudelitetäiustamisele.

Kogu oma tegevuse vältel oli ettevõte peamiseks eesmärgiks kvaliteetsete rehvide tootmine, uuendusliku disaini ja kõrge tootlikkusega. Antud ülesande täitmiseks teostas ettevõte Vredestein intensiivseid investeeringuid oma tootmisvõimsustesse ning samuti alustas koostööd mõningate Hollandi ülikoolidega, ühiste uurimustööde läbiviimiseks.

Keskkonnakaitse

2008-ndal aastal läbis ettevõte Apollo Vredestein ISO 14001:2004 sertifikatsiooni keskkonnakaitse süsteemide juhtimise valdkonnas. Kooskõlas sertifikaadiga ISO/TS 16949, tähendab see seda, et ettevõte vastab rangetele rahvusvahelistele standarditele keskkonnakaitse ning kvaliteedi juhtimise valdkonnas. Juhtimissüsteemide aluseks on protsesside ja toodete keskkonnakaitse mõju analüüs.

Ettevõte võttis enda peale kohustused energiatõhususe ja looduskaitse parandamise valdkonnas, hakates MJA-3 (Meerjaren Afspraak Energie Efficiency) ja IMT liikmeks. Ettevõtte iga-aastane plaan keskkonnakaitse alal oli esimest korda koostatud 2008-ndal aastal IMT kokkuleppe põhjal. Paremuse tulemusi, mis teostatakse erinevate kokkulepete raames, kontrollitakse ettevõtte põhjaliku ökoloogilise plaani abil, mida vaadetakse üle ning täpsustatakse iga aasta.

hankook
vredestein
nexen
maxxis