Otsi akumulaatorid

Akumulaator on praegu ja jääb ka tulevikus auto peamiseks koostisosaks.

Autode akumulaatoritel on kolm peamist funktsiooni:

  • Tagad a ükskõik millistes oludes sõiduki mootori käivitumise.
  • Tagada stabiilne pinge sõiduki elektriseadmete funktsioneerimiseks (näiteks, signalisatsioon, audiosüsteem, navigatsioon jne)
  • Tagada elektritoide, kui generaatori jõudlus on ebapiisav.

Juba praegu võib teedel näha sõidukeid, millede akud ei ole ette nähtud mitte ainult mootori käivitamiseks, vaid ka teise jõuallikana funktsioneerimiseks. Just need on põhitegurid, mis teevad akumulaatorid asendamatuks nii täna kui ka tulevikus.

Väga oluline on seejuures, et akumulaatoreid soetataks spetsiaalsetes kauplustes, kus professionaalsed müüjad aitavad valida just Teie sõidukile vastava õige akumulaatori.

On amper tundi

pärit:


kuni:


Otsida
Otsing sõiduki järgi transpordiliikide


Otsida

Kuidas valida akumulaatorit?

Akumulaatorite õigeks valikuks on Teie abiliseks sõiduki registreerimistunnistuses ära toodud informatsioon. Kasutades veebilehe otsingufunktsiooni ning lähtudes sõiduki tehnilistest näitajatest võite leida oma sõidukile sobiliku akumulaatori. Kui te valite akumulaatorit sõiduki tehniliste näitajate järgi, pöörake tähelepanu nii akumulaatori mõõtudele kui ka tehnilistele parameetritele, mis tulenevad just Teie enda sõidukist.

Me ei soovita oma äranägemise järgi kasutada ettenähtust suurema või väiksema jõudlusega akumulaatoreid. Konsulteerige eelnevalt spetsialistiga, sest vastasel korral võib ettenähtule mittevastav akumulaator kahjustada Teie sõidukit.

Kuna otsingufunktsioonil on soovitav iseloom, palume enne akumulaatori soetamist alati müüja juures veenduda, et valitud akumulaator vastaks just Teie sõidukile.

« tagasi
hankook
vredestein
nexen
maxxis