Rehvid > Suverehvid > HANKOOK KINERGY ECO (K425)
14124
HANKOOK KINERGY ECO (K425)
A
Kütusekulu
Veeretakistus on energia, mis läheb ilmaasjata kaotsi, kui rehv puutub teekattega kokku. Mida väiksem veeretakistus, seda väiksem on kütusekulu ja heitgaaside hulk.
A
Klass A- kõige väiksem veeretakistus (väiksem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
G
Klass G- kõige suurem veeretakistus (suurem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
A
Haardumine märjal teel
Haardumistase näitab, kui hästi rehv „kleepub“ märja teekatte külge. Hea haardumistasemega rehvid paistavad silma lühikese pidurdusmaa poolest.
A
A klase- augstākais saķeres līmenis.
G
G klase- zemākais saķeres līmenis.
71db
Müratase
Müra, mida rehvid tekitavad, mõõdetakse detsibellides.
Üks must laine- kõige madalam müratase.
Kolm musta lainet- kõige kõrgem müratase.
€ 59.10
€ 236.40 4 tk eest

Need suverehvid on mõeldud erinevatele sõidukitele alates linnatingimustes kasutatavatest väikeautodest kuni mahtuniversaalideni. Mudeli loomise eesmärgiks oli turvalisuse ja mugavuse tagamine.

Kiirusindeks:
H = max. 210 km/h
Koormusindeks:
95 = max 690 kg
Run Flat:
Laos:
Kohaletoimetamise tingimused:
3 päeva

Ettevõte Hankook Tire on üks suurimaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab innovaatilisi kõrge kvaliteediga ning suure läbimusega radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas. 

Saage brändi

Rehv Hankook K425 Kinergy Eco – see on suverehv, mis on ette nähtud laiale valikule sõiduautodele alates väikeautodest ning lõpetades pereautodega. Ta on orienteeritud ohutuse, mugava juhtimise ja energiasäästlikkuse tagamisele.Kõige uuemate ning seni antud segmendis kasutamata materjalide, nagu silikaatnanoosakeste kombinatsioon ning komponentide segamise arenenud tehnoloogiad võimaldavad  KINERGY ECO rehvidel vähendada veeretakistust 12% võrreldes tavaliste rehvidega.

Selline energiasäästlikkus väljendub kütusekulu vähenemises ning sellega langeb ka CO2 kogus heitegaasides. Peale selle näitavad need universaalrehvid suurepäraseid tulemusi valdkondades, mis on seotud ohutuse ning pidurdamisega märjal teel. Võrreldes teiste sama klassi rehvidega vähendavad antud rehvid pidurdamisteed 8%.

 

Ventus v12 evo2 k425
Ventus v12 evo2 k425
Ventus v12 evo2 k425
Ventus v12 evo2 k425

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

ОЕ:

Rehvid Hankook K425 Kinergy Eco on paljude autotootjate poolt hinnatud ning välja valitud tehases komplekteerimiseks järgmiste autode jaoks:

  -  Volkswagen Caddy

  -  Volkswagen Up!

  -  Hyundai i10

  -  Hyundai i30

  -  Hyundai i40

  -  KIA Picanto

  -  KIA Soul

  -  KIA Rio

Katsetulemused


 Za Rulom logo 2013
Kinergy Eco K425 185/60 R14
Tulemused
4 KOHT

За Рулём:
За Рулём 185/60 R14 mõõdus säästurehvide test (2013)


  2011
Kinergy Eco K425 205/55R1
Tulemused
3 KOHT

Auto Bild:
Auto Bild 205/55 R16 mõõdus säästurehvide test (03.2011)

Tehnoloogilised lahendused


Arvukate kanaliäärte hargnenud võrk tagab kõrged haakuvuse ja veojõu omadused kuival teekattel. Kanalid ise koosmõjus ringkanalitega täidavad drenaaži funktsiooni, viies efektiivselt vee kontaktpinnast välja.Protektori keskosa katkematud ribad  hoiavad autot, muudavad rehvi liikumise ühtlaseks, protektori õlatsoon võtab enda peale aga kõrgetel kiirustel läbitavates kurvides tekkiva ülekoormuse. Õlatsoonis on rehvi ehitus kahekihiline, mis garanteerib akustilise mugavuse.

 

  ÖKOLOOGIA

Ökoloogiliselt puhtad tehnoloogiad viivad rehvide poolt ümbritsevale keskkonnale avaldatava mõju miinimumini ning aitavad ostjatel säästa rehvide eluea ja vastupidavuse arvelt.

 
OHUTUS

Ohutuse tehnoloogiad tagavad rehvi ehituse ja koostise terviklikkuse säilimise juhul,  kui see on kõige vajalikum: suure koormuse all või juhtimisel ohtlikes tingimustes.

 

MUGAVUS

Mugavuse tehnoloogiad võimaldavad vabaneda pingest juhtimise ajal tänu mürataseme, vibratsiooni ning jäikuse vähendamisele.  Tehnoloogiad põhinevad täpsel mõistmisel sellest, kuidas töötavad ning käituvad rehvid reaalsetes situatsioonides.

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine Ohutus Mugavus Ökoloogia

 


Ettevõte Hankook Tire – on üks suuremaid ja kiiresti kasvavaid rehvide tootjaid, mis toodab innovaatilisi radikaalseid, kuid samas kõrgkvaliteetseid ning kõrge läbitavusega rehve. Praeguseks hetkeks on Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvide tootjate seas ning on kõige kiiremini kasvav rehvide tootja maailmas. Hankookil on väga kõrged eesmärgid, ettevõtte on juba ammu seadnud enda eesmärgiks kuuluda viie juhtiva ning seejärel lausa kolme juhtiva rehvide tootjate hulka.

Ettevõtte Hankook personal koosneb üle 14 000 töötajast neljas regionaalses peakorteris,. Samuti on ettevõttel üle 20 tütarettevõtte ning 5 uurimis- ning arengukeskust üle terve maailma.


Hankook rehvid

Ettevõte toodab radiaalrehve, sõiduautodele, väikeste tarbesõidukitele, maastikuautodele (SUV, RV), veoautodele ja bussidele ning samuti spordiautodele (ringrajad, ralli). Hankook tarnib rehve juhtivate automarkide, nagu Audi, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Mini, Renault, Mitsubishi, Volkswagen paljude automudelite esialgse komplektatsiooni jaoks. Hetkel on ettevõttel 4 tootmisettevõtet ja 4 teaduslikku uuringukeskust (Koreas, Saksamaal, USA-s ning Hiinas). Peamised tööstusjõud asuvad Koreas, mis tagab nii kõrge kvaliteedi, kui ka võrdlemisi madalat toote omahinda.


Eelised:

Kõrge kvaliteet, suurepärased tehnilised omadused, väga head rehvide testide näitajad ning loomulikult vastuvõetav hind teevad Hankook toodangu väga populaarseks autoomanike seas. Tunnustatud rehvieksperdid märkivad, et testidele esitatud korea rehvidel on madal hind, mis üldse ei kajastu nende tarbimisomadustel.

Tunnustus, mida saavutasid Hankook rehvid, on sihikindla ja püsiva töö tulemus. Selle korea ettevõte rehvid on aastalt aastasse kindlalt tõusnud sammhaaval liiderpositsiooni, tõrjudes sealt valdkonna liidreid: ameerika, euroopa ja jaapani ettevõtteid, mille nimed olid pikemat aega edu sünonüümideks.

Ettevõte ajalugu
1941 Ettevõtte Hankook asutamine – esimese rehvitootjana Koreas
1979 Ehitati tehas Daejeon linnas Koreas, tolleks hetkeks suurim tehas rehvide tootmise valdkonnas maailmas
1981 Asutati tütarettevõte USA-s, Hankook Tire America Corporation
2001 Ehitati Euroopa hulgikeskus Rotterdamis, Hollandis
2003 Moodustati strateegiline liit ettevõttega Michelin
2004 Ehitati kuiva kattega katseväli Geumsanis, Koreas
2006 Ungaris avati esimene Hankook euroopa tehas. Käivitati kampaania "Taltsuta metslooma", ettevõtte uus reklaamikontseptsioon
2007 Hankook tõuseb seitsmendale kohale rehvide maailma juhtivate tootjate seas
2010 Avati rehvide tootjate ülemaailmne koolituskeskus "Hankook globaalse hariduse keskus"
2011 Ettevõtte Hankook hakkab ametlikuks rehvide tarnijaks DTM jaoks
2012 Hankook kļūst par oficiālo UEFA Eiropas Līgas sponsoru

Hankook ja autosport

Alates 2011-ndast aastast on Hankook Tire eksklusiivne rehvide tarnija kõige populaarsema rahvusvahelise veoautode ralli DTM jaoks. DTM eksklusiivse partneri staatuse saamine märkis uue ajastu Hankook Tire autospordi tegevuses. Eelnevalt tegi ettevõte koostööd pikkade vahemaadega ringradade võidusõitude organisaatoritega, jagades edu koos võitjatega sellistes võistlustes, nagu klassikalised 24-tunnised Le Mans seeriad või võidusõit Nurburgringil. Antud hetkel on Hankook autospordi tegevus keskendatud koostööl DTM-ga.

 

Teised rahvusvahelised võistlused Hankook osalemisega


Super GT

VLN

Formula D

IRC

Ettevõtte auhinnad

 

  • Innovaatilised rehvid Hankook Ventus S1 evosaid iF Design Award auhinna.
  • "Rehvide tehnoloogia auhind innovatsiooni ja erinevuse eest“ kategoorias "Rehvide aasta tootja".
  • Ford Motor Company autasustas Hankook Q1 preemiaga esialgse komplektatsiooni jaoks tarnitavate rehvide kvaliteedi eest.
  • Saksamaa Keskkonnaministeerium märkis ettevõtet Hankook «Sinise ingli» märgiga, ökoloogiliste rehvide Optimo 4S eest.
  • Disaini preemia Red Dot talve Hankook UHP i-Cept evo eest.
  • Tire Technology International Awards tseremoonial sai Hankook peamise auhinna «Rehvide aasta tootja»

 
Hankook ja jalgpall

Alates 2012 aastast on Hankook ühe kõige raskema ja põneva rahvusvahelise jalgpalli turniiri – Euroopa Liiga ametlik sponsor. Samuti on Hankook Melbourne jalgpalliklubi peasponsor Austraalia jalgpalli liigas ning UEFA karikasarja finaaletappide sponsor 2013, 2014 ja 2015 aastatel.


Jalgpalliklubi "Borussia Dortmund", Saksamaa

Jalgpalliklubi "Valencia CF",Hispaania

Ragbiklubi "Northampton Saints", Suurbritanniaa

Ragbiklubi "Melbourne Football Club", Austraalia

Borussia Dortmund

Ettevõte Hankook on saksamaa Bundelsiga Borussia Dortmund ametlik sponsor. Klubi on mitmekordne Saksamaa meister, Karikavõitjate Karika omanik ning samuti Meistrite Liiga võitja.

Valencia CF

Hankook on Hispaania klubi Valencia CF sponsor, mis on üks väljapaistvamaid klubisid mitte ainult Hispaanias, vaid terves maailmas. Tänapäevaks on klubi Euroopa kümne tugevaima klubi hulgas ning näitab häid tulemusi rahvusvahelistel jalgpallivõistlustel.

Peale jalgpalli, toetab Hankook ka ragbit, olles Northampton Saints ragbiklubi sponsoriks.


Tehase komplektatsioon


Praegusel ajal valivad üha rohkem autotootjaid Hankook rehve esialgse komplektatsiooni jaoks. Märkimisväärse panuse Hankook Tire edusse andis autode originaalse komplektatsiooni jaoks tarnitavate rehvide tootesarja pidev laiendamine. 2011-nda aasta jooksul näitas ettevõte muljetavaldavat kasvu selles segmendis, suurendades rehvide tarnet uute autode varustamiseks 52% võrra. See on peamiseks brändi populaarsuse ning usalduse kasvu tõendajaks autotootjate seas Hankook Tire toodete kvaliteedi vastu. Praeguseks hetkeks tarnib ettevõte rehve selliste automarkide jaoks, nagu Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet ,Daihatsu, Mini ,Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.


hankook
vredestein
nexen
maxxis