Rehvid > Suverehvid > HANKOOK VENTUS S1 EVO2 SUV (K117A)
14142
HANKOOK VENTUS S1 EVO2 SUV (K117A)
B
Kütusekulu
Veeretakistus on energia, mis läheb ilmaasjata kaotsi, kui rehv puutub teekattega kokku. Mida väiksem veeretakistus, seda väiksem on kütusekulu ja heitgaaside hulk.
A
Klass A- kõige väiksem veeretakistus (väiksem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
G
Klass G- kõige suurem veeretakistus (suurem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
B
Haardumine märjal teel
Haardumistase näitab, kui hästi rehv „kleepub“ märja teekatte külge. Hea haardumistasemega rehvid paistavad silma lühikese pidurdusmaa poolest.
A
A klase- augstākais saķeres līmenis.
G
G klase- zemākais saķeres līmenis.
70db
Müratase
Müra, mida rehvid tekitavad, mõõdetakse detsibellides.
Üks must laine- kõige madalam müratase.
Kolm musta lainet- kõige kõrgem müratase.
€ 120.70
€ 482.80 4 tk eest

Parim tasakaal sooritusvõime vahel kuivades ja märgades oludes Premium-klassi SUV autodel. Ventus S1 evo2 on rehv Premium-klassi SUV autodele, mis lühendab pidurdusmaad nii märjal kui kuival pinnal, vähendab tänu väikesele veeretakistusele kütusekulu ning tagab suurepärase haarduvuse ja turvalisuse.

Kiirusindeks:
V = max. 240 km/h
Koormusindeks:
103 = max 875 kg
Run Flat:
Laos:
Kohaletoimetamise tingimused:
3 päeva

HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

Suurepärane tasakaalu efektiivsus nii kuival kui ka märja teepinnal lisaks sellele ka kontrollitud ja täpne manööverdamisvõime suurel kiirusel sõites.

Vähendatud veeretakistuse ja optimaalse profiili tõttu VENTUS S1 EVO2 SUV vastab nii sooritusvõime kui ka keskkonna nõuetele. Sooritusvõime maksimeerimine kuival teekattel tänu optimeeritud plokkide kõvadusele.

HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a) Hankook Ventus S1 evo2 SUV on uued rehvid suure läbimõõdulise mustriga, tänu uuenenud karkassile, mis moodustavad kahekordse viskoosi kihi, maksimeerides kontaktpinda ükskõik millistes tingimustes. Tänu uuele kummisegule suurendatakse haarduvust ja veovõimet märjal teel, jahutussüsteem aga “mikropöörised” ribide allpool parandavad juhitavust, mis omakorda pikendab rehvi kasutusiga.

Rehvi turvisemustri soonte vahelised osad on paigaldatud välisektsiooni kombinatsioonis kolme kihilise ploki disainiga, mis tagavad rehvi ja trassi kontaktpinna suurenemise rehvimustrile kuludes, ning optimeerivad veovõimet kogu rehvi kasutamise perioodil.

Optimeeritud kummisegu molekulaarsüsteem „Silica“ tagab kõrgendatud haarduvuse märjal teekattel, suurema rehvi kulumiskindluse ja maksimaalse soojuskindluse.

Parandatud soojushajumine mõjutab juhitavust, mille tagab optimeeritud jahutussüsteem – rehvimustri ribidesse on paigaldatud spetsiaalsed “mikropöörised” ja süvendused küljeäärtes, mis loovad õhuvoolu.

VENTUS S1 evo2 konstrueeritud DTM Tehnoloogiaga.

HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a) VENTUS S1 evo2 SUV - kõige populaarsema rahvusvahelise ringrajaautode võistlussarja – ametlik sponsor


Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
Ventus v12 evo2 k117a
 

Tehnoloogilised lahendused


Jahutussüsteem
suurem kokkupuuteala põhjustab kuumuse kiire vabanemise ja tagab suurepärased juhtimistingimused. HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

Aqua Jet
Katalüsaator vee tõhukaks ärajuhtimiseks HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

 

Vesiliug
Kiirem ärajuhtimise kanal

HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

Süvendite süsteem VAI
Visuaalse kokkujooksu indikaatori (VAI) süvendite süsteem tagab lihtsa võimaluse rehvide kokkujooksu kontrollida. Kontrollige rehvi kummalgi õlal asuvate süvendit kulumist ja vajadusel korrigeerige silla seadeid. HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

Kolmekihiline klots
Rehvi kulumise edenemisel kulumismärgini haakumine paraneb!

Enne kasutamist Pärast kasutamist Pärast kasutamist


Kokkupuuteala


Kokkupuuteala

Väliste ribiklotside trepikujuline asētus aitab suurendada rehvi kokkupuuteala teega kulumise määra suurenedes.
HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

Rehvisegu koostise tehnoloogia
Kasutades optimeeritud riststruktuuriga süsteemi ja kõrge stüreeni sisaldusega polümeeri, millele on omane kõrge hüsterees, parandatakse hõõrdevastu- pidavust, veeretakistust ja sooritusvõimet märjal teekattel.

 
HANKOOK Ventus S1 evo2 SUV (Kk117a)

Struktuur

 • 1. Suure haarduvusega ränidioksiidsegu
  Parem haakumine kuival /märjal teekattel ja madalam veeretakistus
 • 2. Liideteta pealispind
  Ideaalse tugevusega rehvimuster
 • 3. Lai terasvöökiht
  Parem juhitavus kuival / märjal
 • 4. Suure tihedusega viskoos-ja polüesterkarkass
  Rehvi külje suurendatud jäikus ja vastupidavus
 • 5. Suure jäikusega randitäide
  Parem juhitavus ja roolitunnetus
 • 6. Tugev ühekiuline randivits
  Paranenud kompaktsus ja sobivus veljele
 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine Ohutus Mugavus Ökoloogia


Ettevõte Hankook Tire – on üks suuremaid ja kiiresti kasvavaid rehvide tootjaid, mis toodab innovaatilisi radikaalseid, kuid samas kõrgkvaliteetseid ning kõrge läbitavusega rehve. Praeguseks hetkeks on Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvide tootjate seas ning on kõige kiiremini kasvav rehvide tootja maailmas. Hankookil on väga kõrged eesmärgid, ettevõtte on juba ammu seadnud enda eesmärgiks kuuluda viie juhtiva ning seejärel lausa kolme juhtiva rehvide tootjate hulka.

Ettevõtte Hankook personal koosneb üle 14 000 töötajast neljas regionaalses peakorteris,. Samuti on ettevõttel üle 20 tütarettevõtte ning 5 uurimis- ning arengukeskust üle terve maailma.


Hankook rehvid

Ettevõte toodab radiaalrehve, sõiduautodele, väikeste tarbesõidukitele, maastikuautodele (SUV, RV), veoautodele ja bussidele ning samuti spordiautodele (ringrajad, ralli). Hankook tarnib rehve juhtivate automarkide, nagu Audi, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Mini, Renault, Mitsubishi, Volkswagen paljude automudelite esialgse komplektatsiooni jaoks. Hetkel on ettevõttel 4 tootmisettevõtet ja 4 teaduslikku uuringukeskust (Koreas, Saksamaal, USA-s ning Hiinas). Peamised tööstusjõud asuvad Koreas, mis tagab nii kõrge kvaliteedi, kui ka võrdlemisi madalat toote omahinda.


Eelised:

Kõrge kvaliteet, suurepärased tehnilised omadused, väga head rehvide testide näitajad ning loomulikult vastuvõetav hind teevad Hankook toodangu väga populaarseks autoomanike seas. Tunnustatud rehvieksperdid märkivad, et testidele esitatud korea rehvidel on madal hind, mis üldse ei kajastu nende tarbimisomadustel.

Tunnustus, mida saavutasid Hankook rehvid, on sihikindla ja püsiva töö tulemus. Selle korea ettevõte rehvid on aastalt aastasse kindlalt tõusnud sammhaaval liiderpositsiooni, tõrjudes sealt valdkonna liidreid: ameerika, euroopa ja jaapani ettevõtteid, mille nimed olid pikemat aega edu sünonüümideks.

Ettevõte ajalugu
1941 Ettevõtte Hankook asutamine – esimese rehvitootjana Koreas
1979 Ehitati tehas Daejeon linnas Koreas, tolleks hetkeks suurim tehas rehvide tootmise valdkonnas maailmas
1981 Asutati tütarettevõte USA-s, Hankook Tire America Corporation
2001 Ehitati Euroopa hulgikeskus Rotterdamis, Hollandis
2003 Moodustati strateegiline liit ettevõttega Michelin
2004 Ehitati kuiva kattega katseväli Geumsanis, Koreas
2006 Ungaris avati esimene Hankook euroopa tehas. Käivitati kampaania "Taltsuta metslooma", ettevõtte uus reklaamikontseptsioon
2007 Hankook tõuseb seitsmendale kohale rehvide maailma juhtivate tootjate seas
2010 Avati rehvide tootjate ülemaailmne koolituskeskus "Hankook globaalse hariduse keskus"
2011 Ettevõtte Hankook hakkab ametlikuks rehvide tarnijaks DTM jaoks
2012 Hankook kļūst par oficiālo UEFA Eiropas Līgas sponsoru

Hankook ja autosport

Alates 2011-ndast aastast on Hankook Tire eksklusiivne rehvide tarnija kõige populaarsema rahvusvahelise veoautode ralli DTM jaoks. DTM eksklusiivse partneri staatuse saamine märkis uue ajastu Hankook Tire autospordi tegevuses. Eelnevalt tegi ettevõte koostööd pikkade vahemaadega ringradade võidusõitude organisaatoritega, jagades edu koos võitjatega sellistes võistlustes, nagu klassikalised 24-tunnised Le Mans seeriad või võidusõit Nurburgringil. Antud hetkel on Hankook autospordi tegevus keskendatud koostööl DTM-ga.

 

Teised rahvusvahelised võistlused Hankook osalemisega


Super GT

VLN

Formula D

IRC

Ettevõtte auhinnad

 

 • Innovaatilised rehvid Hankook Ventus S1 evosaid iF Design Award auhinna.
 • "Rehvide tehnoloogia auhind innovatsiooni ja erinevuse eest“ kategoorias "Rehvide aasta tootja".
 • Ford Motor Company autasustas Hankook Q1 preemiaga esialgse komplektatsiooni jaoks tarnitavate rehvide kvaliteedi eest.
 • Saksamaa Keskkonnaministeerium märkis ettevõtet Hankook «Sinise ingli» märgiga, ökoloogiliste rehvide Optimo 4S eest.
 • Disaini preemia Red Dot talve Hankook UHP i-Cept evo eest.
 • Tire Technology International Awards tseremoonial sai Hankook peamise auhinna «Rehvide aasta tootja»

 
Hankook ja jalgpall

Alates 2012 aastast on Hankook ühe kõige raskema ja põneva rahvusvahelise jalgpalli turniiri – Euroopa Liiga ametlik sponsor. Samuti on Hankook Melbourne jalgpalliklubi peasponsor Austraalia jalgpalli liigas ning UEFA karikasarja finaaletappide sponsor 2013, 2014 ja 2015 aastatel.


Jalgpalliklubi "Borussia Dortmund", Saksamaa

Jalgpalliklubi "Valencia CF",Hispaania

Ragbiklubi "Northampton Saints", Suurbritanniaa

Ragbiklubi "Melbourne Football Club", Austraalia

Borussia Dortmund

Ettevõte Hankook on saksamaa Bundelsiga Borussia Dortmund ametlik sponsor. Klubi on mitmekordne Saksamaa meister, Karikavõitjate Karika omanik ning samuti Meistrite Liiga võitja.

Valencia CF

Hankook on Hispaania klubi Valencia CF sponsor, mis on üks väljapaistvamaid klubisid mitte ainult Hispaanias, vaid terves maailmas. Tänapäevaks on klubi Euroopa kümne tugevaima klubi hulgas ning näitab häid tulemusi rahvusvahelistel jalgpallivõistlustel.

Peale jalgpalli, toetab Hankook ka ragbit, olles Northampton Saints ragbiklubi sponsoriks.


Tehase komplektatsioon


Praegusel ajal valivad üha rohkem autotootjaid Hankook rehve esialgse komplektatsiooni jaoks. Märkimisväärse panuse Hankook Tire edusse andis autode originaalse komplektatsiooni jaoks tarnitavate rehvide tootesarja pidev laiendamine. 2011-nda aasta jooksul näitas ettevõte muljetavaldavat kasvu selles segmendis, suurendades rehvide tarnet uute autode varustamiseks 52% võrra. See on peamiseks brändi populaarsuse ning usalduse kasvu tõendajaks autotootjate seas Hankook Tire toodete kvaliteedi vastu. Praeguseks hetkeks tarnib ettevõte rehve selliste automarkide jaoks, nagu Volkswagen, Audi, BMW, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet ,Daihatsu, Mini ,Toyota, Opel, Renault, Mitsubishi.


hankook
vredestein
nexen
maxxis