Rehvid > Talverehvid > NEXEN WINGUARD WINSPIKE
14574
NEXEN WINGUARD WINSPIKE
F
Kütusekulu
Veeretakistus on energia, mis läheb ilmaasjata kaotsi, kui rehv puutub teekattega kokku. Mida väiksem veeretakistus, seda väiksem on kütusekulu ja heitgaaside hulk.
A
Klass A- kõige väiksem veeretakistus (väiksem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
G
Klass G- kõige suurem veeretakistus (suurem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
F
Haardumine märjal teel
Haardumistase näitab, kui hästi rehv „kleepub“ märja teekatte külge. Hea haardumistasemega rehvid paistavad silma lühikese pidurdusmaa poolest.
A
A klase- augstākais saķeres līmenis.
G
G klase- zemākais saķeres līmenis.
74db
Müratase
Müra, mida rehvid tekitavad, mõõdetakse detsibellides.
Üks must laine- kõige madalam müratase.
Kolm musta lainet- kõige kõrgem müratase.
€ 26.90
€ 107.60 4 tk eest

Nexen Winguard winSpike rehvide eelised:

  • väga hea haardumine lumisel ja jäisel teel – tänu protektori plokkide V-kujulisele mustrile;
  • vee, lume ja pori hea kõrvalejuhtimine vähendab vesiliu ohtu – tänu arvukatele laiadele ja sügavatele plokkidevahelistele soontele;
  • väga head haardumisnäitajad ja hea juhitavus – tänu lamellide spetsiaalsele tehnoloogiale;
  • vähendatud müratase ja maksimaalne akustiline mugavus – tagatakse 12 naasturea paigutuse ja „Silence System“ tehnoloogia kasutamisega.
Kiirusindeks:
T = max. 190 km/h
Koormusindeks:
90 = max 600 kg
Run Flat:
Laos:
1
Kohaletoimetamise tingimused:
3 päeva

 
Nexen WINGUARD Winspike
 
 
 
 

Juba üle 70 aasta toodab ettevõte NexenTire kvaliteetseid rehve, töötades välja ja kasutades tootmisprotsessides uudseid meetodeid ja tehnoloogiat.

 
Naastudega talverehvil on protektori suunatud muster, võimsad õlaplokid, suur hulk lamelle kogu väliskummi pinna ulatuses ja spetsiaalne naastude süsteem.

Rehvil on väga head kasutusomadused. Tänu V-kujulisele mustrile suureneb protektori määratletud jäikusega plokkide haardumine lumisel ja jäisel teel. Suur hulk plokkide vahel asetsevaid laiu ja sügavaid sooni juhib operatiivselt kõrvale vee, lume, pori ja lobjaka, mis vähendab vesiliu ohtu. Täiendava turvalisuse tagab lai kokkupuutepunkt, mida suurendati tänu "OBCS" (Optimized Belt Contour System) tehnoloogia kasutamisele.

Maksimaalne juhtimise efektiivsus kiilasjää tingimustes ja juhtimise stabiilsus lumel saavutatakse tänu sikksakikujulisele keskribile. Lamellide eriline tehnoloogia tagab väga head haardumisomadused, kahte liiki lamellide kasutamine parendab aga oluliselt juhitavuse näitajaid. Winguard winSpike’i üheks peamiseks väärtuseks on 12 rida naaste. Naastude spetsiaalne paigutusskeem suurendab haardejõudu ja minimeerib müra sõitmisel. Vaiksem liikumine on saavutatud ka tänu "Silence System" tehnoloogia kasutamisele, mis tagab maksimaalse akustilise mugavuse.

Rehvi eripäraks on väga hea pidurdus erinevat liiki talvistel pindadel, mis on saavutatud tänu  «Silica Technology» kasutamisele. Võttes arvesse talviseid tingimusi on oluline maksimaalne turvalisuse tase auto juhtimisel suurel kiirusel. Sel juhul tagavad õlatsooni tugevad plokid kurvide kindla läbimise ja aitavad tulla toime sügava lumega. Silica sisaldusega spetsiaalne kummisegu koostis säilitab rehvi elastsuse madalal temperatuuril ja loob täiendavad haardumisomadused. Väliskummi disaini väljatöötamisel on kasutatud arvutimodelleerimist, tehnilised näitajad aga vastavad maksimaalselt peamistele nõuetele, võttes arvesse seda, et talvehooajal esineb sageli temperatuuri langusi ja hulgaliselt sademeid.

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused


 
Nexen Winguard Winspike 205/55 R6
Hinnang
7 koht

Iseärasused Eelised
Protektori V-kujuline muster Protektori määratletud jäikusega plokid suurendavad haardumist lumise ja jäätunud teega
12 rida naaste ja naastude spetsiaalne paigutus Parendavad veojõudu lumistel ja jäistel teedel ning aitavad kaasa mürataseme vähendamisele
Sikksakikujuline keskribi Tagab efektiivse juhtimise kiilasjää tingimustes ja stabiilse sirgjoonelise liikumise
Lainekujuliste ja astmeliste soonte erinev kuju Suurendab juhtimise efektiivsust kiilasjääl ning parendab juhitavust ja haardumist teega

Turvisemustri peamised eripärad

Protektori V-kujuline muster
Parendatud haardumine – tänu protektori plokkide kindlaksmääratud jäikusele
12 rida naaste ja naastude spetsiaalne paigutus
Parendavad veojõudu lumistel ja jäistel teedel ning aitavad kaasa mürataseme alandamisele
Keskribi
Tagab efektiivse juhtimise kiilasjää tingimustes ja stabiilse sirgjoonelise liikumise
Lainekujuliste ja astmeliste soonte erinev kuju
Tõstab juhtimise tõhusust kiilasjääl ning parendab juhitavust, veojõudu ja haardumist teega
{php} {/php}

 


hankook
vredestein
nexen
maxxis