Rehvid > Suverehvid > VREDESTEIN SPORTRAC 5
18234
VREDESTEIN SPORTRAC 5
C
Kütusekulu
Veeretakistus on energia, mis läheb ilmaasjata kaotsi, kui rehv puutub teekattega kokku. Mida väiksem veeretakistus, seda väiksem on kütusekulu ja heitgaaside hulk.
A
Klass A- kõige väiksem veeretakistus (väiksem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
G
Klass G- kõige suurem veeretakistus (suurem kütusekulu ja heitgaaside hulk).
B
Haardumine märjal teel
Haardumistase näitab, kui hästi rehv „kleepub“ märja teekatte külge. Hea haardumistasemega rehvid paistavad silma lühikese pidurdusmaa poolest.
A
A klase- augstākais saķeres līmenis.
G
G klase- zemākais saķeres līmenis.
70db
Müratase
Müra, mida rehvid tekitavad, mõõdetakse detsibellides.
Üks must laine- kõige madalam müratase.
Kolm musta lainet- kõige kõrgem müratase.
€ 49.00
€ 196.00 4 tk eest

Sportrac 5 on erakordselt vaikne ja mugav rehv, mis on välja töötatud koostöös Giugiaroga. Rehv paistab silma oma stabiilsuse ja sportlike omaduste poolest, mis väljenduvad suurepärases juhitavuses nii märjal kui ka kuival teel. Rõhu ühtlane jaotumine madala tühikulisusteguriga pinnal kombineerituna asümmeetriliste soontega tagab optimaalse haardumise ja lühikese pidurdusmaa. Peened soonekesed turvise keskosas ja turvise optimeeritud sügavus muudavad rehvi energiatõhusamaks. Rehv kulub väga ühtlaselt. Tänu madalale müratasemele ja ilusale laiale pikisoontega turvisemustrile on Sportrac 5 selles turusegmendis ideaalne valik.

Kiirusindeks:
H = max. 210 km/h
Koormusindeks:
91 = max 615 kg
Run Flat:
Laos:
Kohaletoimetamise tingimused:
3 päeva

VREDESTEIN Sportrac 5

 

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Uued Vredesteini suverehvid on uuendatud versioon Sportrac 3 rehvidest, mis on ennast suurepäraselt tõestanud erinevate testide käigus. Ettevõte  „jättis meelega vahele” uudistoote nimes number 4, et hoida ära võimalikku segamini ajamist Vredesteini aastaringsete rehvidega. Sportrac 5 on vaiksed, erakordselt mugavad suverehvid ning väga tasakaalustatud sportliku profiiliga rehvid, mis kindlustavad suurepärase juhitavuse nii märgade kui ka kuivade teeolude korral. Sportrac 5 rehvide mõõtude valik võimaldab paigaldada neid keskklassi mainekatele autodele.

Giugiaro disain

Vredestein Sportrac 5 on välja töötatud koostöös Itaalia disainifirmaga Giugiaro. Viimase paari aasta jooksul on loodud koostöö tulemusena autojuhtide lemmikuteks saanud Vredestein Ultrac Cento ja Ultrac Sessanta rehvid.

Giugiaro Design töötas välja protektori mustri, tähistuse rehvi Sportrac 5 küljel ning lisaks veel mõned tähtsad komponendid. Kõigi nelja soone algusosa tumendamine rõhutab asümmeetriat ning annab rehvile sportliku välimuse, tähistus rehvi külgpinnal täiustab ainulaadset elegantset disaini. Lisaks asetseb Sportrac 5 õlal protektori kulumisindikaatori kõrval logo „Vredestein” .  

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused

adac-sportrac5ace-sportrac5-sportrac-5-tests-2013-eesportrac-5-tests-2013-ee
 

Tehnoloogilised lahendused

Suurepärane juhitavus ning pikk tööiga
Erinevalt rehvist Sportrac 3, on Sportrac 5 asümmeetrilise, mitte suunatud protektorimustriga. Samuti on rehvil konstruktiivsed käänupunktid keskmistes soontes, mis tagavad väikese veeretakistuse ning optimaalse rehvijälje rõhu ühtlaseks jaotumiseks teekattel.  See tagab rehvi ühtlase kulumise ning suurepärase juhitavuse nii kuival kui ka märjal teekattel.

Handling Tuned Sidewall tehnoloogia
Sportrac 5 kasutab Handling Tuned Sidewall tehnoloogiat. Koos võimsate välisõlgadega ning vastupidava ehitusega tagab antud tehnoloogia autole erilise sportliku käitumise ning suurepärase juhitavuse..

Ohutu ning vaikne sõit
Sportrac 5 rehvidel on neli pikisuunalist soont optimaalseks veehajutamiseks ja maksimaalseks kaitseks vesiliu eest. Rehvi läbimõeldud õlaplokkide paigutus tagab väga hea pidurdamisjõu märgades teeoludes ning väikese mürataseme (sisemise ja välise). Ühendades kõiki neid väärtusi, lõid ettevõtte Vredestein insenerid kõige sportlikumad turul esitatavatest rehvidest Sportrac 5,  V segmendi jaoks.

 
 
Omadused Eelised
Handling Tuned Sidewall tehnoloogia Auto sportlik käitumine ning suurepärane juhitavus
Optimeeritud lai protektor Sisemise ning välise müra madal tase
Koormuse ühtlane jaotumine ning rehvi vastupidav struktuur Lühike pidurdusteekond ning väga hea juhitavus kuival ja märjal pinnal
Õlatsooni neli pikisuunalist soont asümmeetriliste soontega Efektiivne vesiliu takistus ning madalam sisemine müra
Rehvi protektori sooned Väike veeretakistus
Giugiaro poolt loodud asümmeetriline disain Rehvi täiustatud sportlik välimus
 
{php} {/php}

 

 


hankook
vredestein
nexen
maxxis