Ajakiri „Gute Fahrt” soovitab Hankook rehveAjakiri „Gute Fahrt” soovitab Hankook rehve

     Ajakirja „Gute Fahrt” märtsi numbril avaldati 225/45R17 mõõdu suverehvide testi tulemusi. Parimate seas selles testis oli Hankook Ventus V12 evo rehvid. Tuleb märkida, et kõige kõrgemat hinnangut selles testis said kõik 3 modelid 11 testitud rehvidest. Testi autona valiti VW Golf GTI.

      Põhikriteerium rehvide hindamisel oli pidurdamistee pikkus kuival ja märjal teel. Parimaks selle kriteeriumi järgi tunnistati Ventus V12 evo, kuigi ka teistes distsipliinides  Hankook rehvid näitasid oma tugevaid külgi. Siin on ajakirja ekspertide arvamus Ventus V12 evo kohta: „ balanseeritud, turvaliselt juhtivad rehvid ükskõik mis ilma tingimustel. Peale seda nende välimus on väga meeldiv ja sportlik.”


     „Järjekordselt UHP rehvid Ventus tõestas oma konkurentsivõimet suurte kaubamärkidega,” teatas Hankook Tire peadirektor Seung Hwa Suh. „Meie eesmärk on töötada välja selliseid rehve, mis vastaksid kõikidele klientide nõudmistele, samaaegselt minimaalselt kahjustades ümbritsevat keskkonda. Kontseptsiooni Kontrol Technology kasutamine võimaldab selle eesmärgi saavutamist. Suurepärased tulemused, mida meie UHP rehvid on näidanud erinevates viimase aja testides, tunnistavad meie tehnoloogilise liidri reputatsiooni sõiduautode rehvide segmendis.”

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis