Vredestein Snowtrac 5snowtrac 3

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Vredestein Snowtrac 5 on talverehv, millele ei ole takistuseks isegi kõige keerulisemad ilmaolud. Algses rehvi väljatöötamise etapis tuli tagada erinevate ilmaolude jaoks optimaalne ohutus ja suurepärane esitlusvõime, kui temperatuur ei ole kõrgem kui 7 kraadi tselsiumi järgi. Lisalamellid parandavad juhitavust lumisel ja jäätunud teel, ning tagavad lühema pidurdamise tee.Технологические решения

Suurepärane juhitavus kuival ja niiskel teekattel

Vredestein Snowtrac 5 rehv on välja töötatud unikaalsete geomeetriliste keskosa nurkadega, mis moodustavad pideva kesksoone. Massiivne kesksoon tagab lisastabiilsuse nii juhitavuse täpsusele kui ka sõidumugavusele. Suurepärane juhitavus kuival ja märjal pinnal — Vredestein Snowtrac 5.


Innovatiivne lamellitehnoloogia

Vredestein Snowtrac 5 rehvide lamellid on erineva vormi ja sügavusega ning paigaldatud erinevates suundades. Kokku on lamellide sügavust suurendatud umbes 30% võrra, võrreldes Vredestein Snowtrac 3 rehvidega. Parandatud tasakaal Vredestein Snowtrac 5 külje ja pikisoontega, tagavad suurepärase veojõu ja haarduvuse kurvides, sõites märjal, lumisel ja jäätunud teekattel.

Stealth Design rehvimustri disain

Vredestein Snowtrac 5 keeruga külje- ja pikisuunaline rehvimuster on paljudel pindadel erineva suurusega. Kogu rehvi pinnal on sisse töötatud Stealth tehnoloogia, mis neelab heli ning seega on autos väga madal sisemine müratase. Seetõttu on Vredestein Snowtrac 5 väga vaikne rehv. Seda hindavad nii autojuhid kui ka reisijad.

 
OMADUSED EELISED

Unikaalne, erineva kuju, suuna, sügavuse ja paigaldusega lamellitehnoloogia

Suurepärane haarduvus lumel, jääl ja märjal teekattel

Innovatiivne Silica kummisegu koostis

Suurepärased näitajad lumel ja jääl

Vähendatud veeretakistus

Massiivne tsentraalne rehvimustri osa

Parandatud juhitavuse stabiilsus kuival ja märjal teel

Stealth Design-iga rehvimuster

Madal sisemine müra: heli neeldumine, tänu piki- ja küljesoontele

Rehv astmekujuliste pikisoontega

Vähendab täielikult vesiliu teket ja tagab veenvad näitajaid märjal teekattel

 

Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 


VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.hankook
vredestein
nexen
maxxis