VREDESTEIN NORD-TRAC 2

Tootja: VREDESTEIN Banden
Rehvi kirjeldus
Tehnoloogilised
Testi tulemused
Foto / Video
nord-trac2_small.png
Riik: Holland

Nord-Trac 2 rehvide eelised:

- kummisegu pehme koostisega rehvid on nähtud ette kasutamiseks karmides talvistes tingimustes;

- väga hea haardumine teekattega, suurepärased näitajad rehvi puhastumisel porist, jääst ja lumest. Vastupidavus väga madalatele temperatuuridele;

- vähendatud pidurdusmaa ja hoogne pidurdus talvistes tingimustes – tänu protektori siksakikujuliste sälkudega mustrile;

- rehvi konstruktsiooni tugevdavad elemendid tagavad auto laitmatu juhitavuse;

- suurepärased näitajad kuival ja märjal teekattel.

C
F
68db
skaņa 1

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning erinevate kliimatingimuste jaoks.

 
225/55/16R 99T XL FSL tick
laos olemas
mark
€ 101.00VREDESTEIN REHVIDTEHASES VARUSTATAKSE:

logos_03.png *tagavararatas

VREDESTEIN talverehvid

Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.
Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.

Nord-trac 2

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks. Mustrimaterjali vähendatud kõvadus koos suure hulga siksakikujuliselt paigatud soontega tagavad suurepärase haarduvuse ning täiustatud võimeeemaldada rehvipinna alt pori, jääd ja erinevat tüüpi lund, sh väga madalatel temperatuuridel. Tänu jäikuseparandajatele võimaldab NordTrac 2 ka väga täpset juhitavust. Kuigi NordTrac 2 omadused on täiuslikult sobitatud talvetingimustesse, käitub see rehv oivaliselt ka pehmemate talveilmadega, seejuures nii kuivadel kui ka märgadel pinnakatetel.

Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused


 test-world-logo
Vredestein Nord-Trac 2 205/55/16
Hinnang
väga soovitatav


Tehnoloogilised lahendused

 

Ehituse iseärasused

Nord-Trac 2 rehvi üheks konstruktsiooniliseks eripäraks on protektori õlatsoonide ehitus, mis kujutavad endist kahte täiendavat, eraldiasetsevat plokkide rida. Insenerid asetasid eelnimetatud protektori osade pinnale hulgaliselt liikumise suhtes erinevate nurkade all paiknevaid lamelle. Tänu sellele lahendusele õnnestus parendada märgatavalt haardumistõhusust jäätunud pindadel ning tõsta pidurduse ja kiirenduse efektiivsust, ka suurendas see oluliselt stabiilsust ootamatul takistusest ümbersõidul.  

Nord-Trac 2 protektori keskmine osa on varustatud spetsiaalsete konstruktsioonilist jäikust suurendavate elementidega. See võimaldas parendada kursil püsivust ning suurendada juhitavuse stabiilsust ja usaldusväärsust, iseäranis liikumisel mööda asfalti.

Lisaks võimaldas protektori jäik keskosa kompenseerida selle suurenenud elastsust. Tänu spetsiaalsete koostisosade lisamisele jääb rehvi kummisegu piisavalt pehmeks isegi  väga madalal temperatuuril.

 
 
Omadused Eelised

Vähendatud kõvadusega, unikaalsete reaktiivsete täidistega kummiühend

Suurepärane haarduvus lumel ja jääl, sh väga madalatel temperatuuridel
Suurepärane haarduvus ja käituminemärgadel ja kuivadel teekatetel
Madal veeretakistus

Siksakikujuliselt paigaldatud sooned

Lühike pidurdusteekond
Hea kiirendus talvetingimustel

Astmeline keskne ringsoon

Libisemise ja vesiliu võimaluse vähendamine
Hea radiaalne ja lateraalne haarduvus lumel

Kergelt sõidusuunas kaldus V-muster

Suurepärane haarduvus lumel ja jääl
Optimaalne suutlikkus eemaldada pori ja lund
Maksimaalne vee-eemaldusMadal müratase

Protektori nurkjas serv

Tugev väljanägemineHea haarduvus lumistes ja jäistes kurvides

 

« tagasi
hankook
vredestein
nexen
maxxis