Vredestein Rocktheroad

Alates 22.märtsist kuni 21.maini osta vähemalt 2 vredestein rehvi ja osale loteriis kus on võimalik võita 2 piletit weekend festival baltic festivalile!

Loe edasi»

Hankook ja DTM tähistavad 2015. aasta finaali Hockenheimis

DTM-sarja suur finaal toimub traditsiooniliselt Hockenheimis, kust see kõige populaarsem rahvusvaheline kereautode sari viis ja pool kuud tagasi oma 2015. aasta hooaega ka alustas. Premium-klassi rehvide tootja Hankook on viimased viis aastat olnud DTM-i rehvide ainutarnija ning tema töösaavutuste nimekirja kuulub 56 edukat võidusõitu. See pretsedenditu tulemus kajastus ka hooaja lõpetamisel legendaarsel Hockenheimi ringrajal Baden-Württembergis Saksamaal.

Loe edasi»

Hankooki rehvid kiideti heaks mudelile Audi A4

Audi valis Hankooki rehvid oma uue põlvkonna mudelite Audi A4 ja A4 Avant tehasevarustusse.

Uuendatud mudelitele Audi A4 ja A4 Avant hakkab firma tarnima oma parimaid rehve Hankook Ventus S1 evo2 mõõdus 225/50 R17, 245/40 R18 ja 245/35 R19.

Loe edasi»

Tudengid – tuleviku rehvide loojad

Kuigi me oleme juba tuttavad paljude uute kütuste ja tuleviku autode juhtimise ideedega, tundub, et rehvid, mis oleksid mõeldud selliste sõidutingimuste jaoks, ei inspireeri eriti. Ent Korea rehvitootja Hankook on püüdnud seda olukorda parandada, korraldades konkursi „Hankook Tyre Design Challenge“. Pakume selle aasta auhinna saajatele rehvi idee ülevaadet.

Loe edasi»
hankook
vredestein
nexen
maxxis