Hankook alustas rehvitarneid Porschele14. aprillil teatas Hankook, et sportmaasturit Porsche Macan hakatakse komplekteerima Hankook Ventus S1 evo2 SUV UHP-klassi rehvidega, mis on välja töötatud spetsiaalselt selle autoklassi tarbeks. Seega sai Hankookist esimene Korea rehvifirma, mille rehvid homologiseeris tuntud Saksa autokontsern.

macan1
„Porsche heakskiidu saavutamine ei saanudki olla lihtne ülesanne, sest see firma nõuab üksnes kõige kõrgemat kvaliteeti, – rääkis Hankooki originaalvarustuse tootmisüksuse esimene asepresident Woo Byung Il Lõuna-Koreas antud pressikonverentsil. – Porsche esindajad korraldasid meie Ungari tehases terve seeria kontrollimisi, lisaks sellele viidi läbi rohkearvulised rehvitestid, sealhulgas testiti ekstreemsete manöövrite sooritamist kiirusel üle 220 km/h. Oleme uhked selle üle, et meist sai esimene Korea firma, mille rehvid on pälvinud Porsche heakskiidu. Praegu komplekteeritakse meie rehvidega ainult Macani, ent edaspidi kavatseme Hankooki rehvidega varustatavate mudelite nimekirja pikendada.“

Rehve Hankook Ventus S1 evo2 SUV toodetakse Ungaris asuvas põhitehases ning need on saadaval 37 mõõdus velgedele läbimõõduga 17...22 tolli. Paljudel mudelitel on tugevdatud konstruktsioon (XL) ja kiiruseindeks W või Y. Macanile tarnitavad rehvid on mõõdus 235/60 R18 ja 235/55 R19 (esisillale) ning 255/55 R18 ja 255/50 R19 (tagasillale).

macan2

„Tahaksime komplekteerida oma rehvidega ka Porsche 911, praegu on käimas läbirääkimised veel kahe selle firma mudeli komplekteerimise osas, – märkis härra Woo. – Run-Flat rehve tarnime juba BMW-le ja Mercedesele, “iseparanevaid” rehve aga Volkswagenile. Juba järgmisel aastal tahaksime sõlmida lepingud selliste tipptootjatega nagu Bentley ja Maserati, 2017. aastal aga alustada rehvitarneid Ferrarile ja Lamborghinile. Meil on juba kokku lepitud kohtumine ühe super-klassi autotootjaga, ent praegu ei saa ma veel öelda, millisega nimelt. Alustasime 1999. aastal viie kliendiga, kelle hulka kuulusid Volkswagen ja Ford, nüüdseks on meie kliendibaas suurenenud 27 autotootjani.“

Viimasteks OE-sektoris sõlmitud lepinguteks olid Hankookil kokkulepped rehvide tarnimiseks Audi TT ja Ford Mustangi tarbeks.

Colesa.ru

 

 

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis