Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas. 

Saage brändi

Rehvi protektori muster on varustatud viie ribaga, mis tagab rehvile suure kontaktpinna teega. See omakorda parandab oluliselt kursi stabiilsust ja haakuvust auto liikumisel suurel kiirusel. Kindlaks püsimiseks märjal teel on rehvi protektoril neli pikikanalit vee äravooluks. Vastavalt indeksile „H”  on rehv ette nähtud liikumiseks kiirusel kuni 210 km/h.

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

OE:

Rehvid Hankook Dynapro HP on paljude autotootjate poolt hinnatud ning välja valitud tehases komplekteerimiseks järgmiste autode jaoks:

  -  Crysler Journey

  -  VW Tiguan

  -  Renault Koleos

  -  SsangYang Rexton & Actyon & Kyron & Rodius.

 

 

Rehvide katsetulemused sõltumatud eksperdid

Tehnoloogilised lahendused


Tänu protektori tugevdatud õlatsoonidele ning kumerale profiilile paistab rehv silma oma turvalisusega külglibisemise suhtes, võitleb efektiivselt ebaühtlast kulumist põhjustava deformatsiooniga. Hankook RA23 Dynapro HP rehvi lai keskriba vähendab mürataset ning kindlustab madala veeretakistuse. Kaks rida eraldi paiknevaid plokke lubavad rehvil kindlalt liikuda kõva kattega maastikul.  

Kõrge silikoonisisaldusega kummisegu parandab olulisel määral haakuvust märjal teel. Peale selle paistab rehv tänu optimaalselt valitud koostisele silma pika eluea poolest

Efektiivsus märjal pinnal

Neli pikisoont

Neli vee ärajuhtimiseks mõeldud soont võitlevad efektiivselt vesiliuga

Kaheastmeline soon

Viib vee kontaktpinnast kiiresti välja, hoides ära vesiliu

Juhitavus

Keskmine riba

Hoiab ära vesiliu

Sälgud müra vähendamiseks

Vähendavad mürataset, tehes sõidu mugavamaks


Rehvi ehitus

  • Õmblusteta sisekiht
    Teraslindi ümber mööda rehvi äärt jooksev õmblusteta sisekiht suurendab rehvi vastupidavust ning lisab ühtlust, mis tagab stabiilsuse ja mugavuse suurel kiirusel

  • Lai kõrgelastne teraslint
    Suurendab protektori  vastupidavust, parandab juhitavust ning vähendab takistab kulumist.

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine Ohutus Mugavus ÖkoloogiaVentus v12 evo2 ra23
Ventus v12 evo2 ra23
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis