Hankook i*cept iZ w606 

Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Sõiduautodele mõeldud Winter i*cept iZ W606 talverehvid on uueks vastupidavuse ja efektiivsuse standardiks lumisel ja jäisel teel, rehvid on ületamatult mugavad ka kuival teekattel.

Winter i*cept iZ W606 rehvid näitavad suurepäraseid tulemusi talvistel teedel ning demonstreerivad usaldusväärsust ja juhitavust lumisel ja jäisel pinnal.

Husky koerte käpajälgi meenutava kuju andmine protektori plokkidele võimaldas tagada suurepärase pidavuse nii jäistel kui ka lumistel teedel.

Tänu kõrgete pidamisnäitajatega kummisegu uuenduslikule koostisele jääb protektor pehmeks ja elastseks isegi väga madalatel temperatuuridel, tagades suurepärase veojõu ja pidurduse talvistel teedel. Uuenduslik Super Tensile Spike Fiber tehnoloogia – kiudude-mikronaastude lisamine protektori kummisegusse – on täiendavaks tagatiseks usaldusväärsele pidamisele libedal pinnal.

Protektori plokkides paiknevad plokkide vastupidavust tugevdavad siksakikujulised kolmemõõtmelised lamellid, mis võimaldavad turvalist liiklemist kinnitambitud lumel ja jääl, säilitades kokkupuutepunkti püsiva kuju. Inseneride poolt välja töötatud 3D lamellide tehnoloogia minimeerib protektori plokkide nihkumist ja, suurendab koos õlatsooni plokkide kolmemõõtmelise reljeefse pinnaga, rehvi vastupidavust.

Keskosa spetsiaalsed lamellid juhivad kokkupuutepunktist vee tõhusalt eemale. Turvalisuse parendamiseks – sõitmisel jäisel teel – on ette nähtud õlaplokkide astmelised seinad, mis tagavad ka suurepärase haardumise värskel ja kokkutambitud lumel.

 


Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Tehnoloogilised lahendused


Husky käpajälg

Husky koerte käpajälge meenutava kuju andmine protektori plokkidele võimaldas tagada suurepärase pidavuse nii jäistel kui lumistel teedel.

3D täkked

Tänu kolmemõõtmeliste täketega plokkidele tagatakse suurepärane, stabiilne kontroll teel. 3D täkked minimeerivad plokkide liikuvust igasugustes sõidutingimustes.

Lehtrikujulised avaused

Lehtrikujuliste avauste kasutamine võimaldab pinnalt vee tõhusalt eemaldada, mis minimeerib vesiliu ohtu.

3D õlaplokid

Kolmemõõtmelised õlaplokid jaotavad surve ühtlaselt õlatsoonide äärtele.

Kõrgendatud jäikusega kiud (Super Tensile Spike Fiber)

Protektori kummisegu koostisse on lisatud spetsiaalsed suurendatud jäikusega kiud, mis kokkupuutel jäise pinnaga toimivad kui mikronaastud.


 


Rehvi ehitus

1. Silica sisaldusega protektor
Parendatud veojõud niiskel teekattel ja vähendatud veeretakistus

2. Lausaline, õmblusteta kate
Tänu protektori jäikusele parendab vastupidavust suurtel kiirustel.

3. Laia terasvöö kiht
Tagab optimaalse jäikuse ja parendab juhitavust

4. Ühtlane karkassikiht
Minimeerib deformatsiooni ja tagab rehvi külgkatete jäikuse

5. Poortide ülimalt vastupidav täiteaine
Parendatud juhitavus ja vastureaktsioon rooli liikumistele

6. Vastupidav poordirõngas
Parendatud vastupidavus ja kuju säilitamine.

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis