Hankook ja DTM tähistavad 2015. aasta finaali HockenheimisDTM-sarja suur finaal toimub traditsiooniliselt Hockenheimis, kust see kõige populaarsem rahvusvaheline kereautode sari viis ja pool kuud tagasi oma 2015. aasta hooaega ka alustas. Premium-klassi rehvide tootja Hankook on viimased viis aastat olnud DTM-i rehvide ainutarnija ning tema töösaavutuste nimekirja kuulub 56 edukat võidusõitu. See pretsedenditu tulemus kajastus ka hooaja lõpetamisel legendaarsel Hockenheimi ringrajal Baden-Württembergis Saksamaal.

20151015 Hankook Hockenheim finale

Hockenheimi rada oma ülikiirete sirgete, kiiremate ja aeglasemate lõikude ning kõrgete ja teravate äärekividega on võidusõidurehvidele alati tõsine väljakutse. „Nagu eelmistelgi aastatel, näitasid ennast Hockenheimis heast küljest Ventus Race rehvid, mis tulid kergesti toime rehvi turvisele ja karkassile langevate tohutute koormustega. Hankooki võidusõidurehvide karkassi ei suutnud mõjutada ka kõrged äärekivid,“ lausus Thomas Baltes, DTM-i eest vastutav Hankooki insener.

Nagu eelmistelgi aastatel, näitasid Hankooki rehvid 2015. aastal muutumatult laitmatut sooritusvõimet ja turvalisust. DTM-sarja eest vastutav Hankooki insener selgitas: “Rehvid demonstreerisid head sooritusvõimet nii laupäevases 40-minutises kui ka pühapäevases 60-minutises võidusõidus, sealhulgas pit-stoppides. Meie Ventus Race rehvid saavad DTM-is näidata oma tugevaid külgi täiel määral kõigil ringradadel ja kõigis tingimustes, isegi vihmase ilmaga“.

Avots

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis