Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas. 

Saage brändi

Suverehv  Hankook K115 Ventus Prime 2 on mõeldud sõidu-  ja lux klassi autodele ning ühendab endas juhtimismugavuse, energia efektiivsuse ning vastupidavuse.

Rehvi Hankook K115 Ventus Prime 2 loomisel oli prioriteediks ohutus. See võimaldas vähendada pidurdamisteed märjal kattel 20% (võrreldes eelmise mudeli tulemustega). Samuti kasutati uusi kummisegamise tehnoloogiaid ning uudseid materjale, protektori muster on võetud loodusest ning sarnaneb kaslaste perekonna esindajate hammastele.Kummisegu, mis koosneb silikoonist, nanoosakestest ning optimeeritud molekulahelatest, lubab pidurdada efektiivsemalt, vähendada veeretakistust ning tõsta tööomadusi.

Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115
Ventus v12 evo2 k115

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

OE:

Rehvid Hankook K115 Ventus Prime 2  on paljude autotootjate poolt hinnatud ning välja valitud tehases komplekteerimiseks järgmiste autode jaoks:

  -  Audi A3

  -  Volkswagen Golf VI, Polo

  -  KIA Soul, Sportage, 

  -  Chevrolet Captiva, Cruze

Tehnoloogilised lahendused


Kummisegu, mis koosneb silikoonist, nanoosakestest ning optimeeritud molekulahelatest, lubab pidurdada efektiivsemalt, vähendada veeretakistust ning tõsta tööomadusi.

 

  Efektiivsus

Protektori jaaguari hamba kujuline disain maksimaalseks haarduvuseks teega. See disainvastutab rehviäärte optimaalse haarduvuse eest nii kiirendusel kui kurvides, mis omakorda parandab auto juhitavust igas olukorras

 

 
Ohutus

Kolmekordne raadiuse profiil tagab maksimaalse haarduvuse märja teega.Kolmekordne raadiuse profiil toetab maksimaalset haarduvust teega suurel kiirusel ning kurvides, märjal teel.

 
Ümbritsev keskkond

Uus kvartssegude põlvkond parandab nii kütusesäästlikkust kui ka püsimist märjal teel.

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine Ohutus Mugavus Ökoloogia

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis