HANKOOK Ventus S1 evo (K117)Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Ventus S1 Evo ² - uus lipulaev lisatasu sport Rehviklass Ultra High Performance väljatöötatud tehnoloogid ja DTM. See on järgmise põlvkonna rehvid seeria H ankook Ventus, mis korduvalt võitnud prestiiži VALITSUSVÄLISTE teste ja kasutab kogemusi ettevõtte kohta eksklyuzivnog rehvi tarnija DTM - üks populaarsemaid universaal seeria motospordi.Ventus S1 Evo ² - see on parim tasakaal tulemuslikkuse vahel märjal ja kuival pinnal.

Buss on täpne ja lihtne kontrollida kurvides suurtel kiirustel nõudlik keffektivnosti ja mõju keskkonnale, vähendades koostoimes otivleniya jooksva ja optimaalse profiili ja iseloomustab maksimaalset sheniem parandada tulemuslikkust kuivale pinnale, optimeerides jäikus plokke.

Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117
Ventus v12 evo2 k117

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Rehvide katsetulemused sõltumatud eksperdid

Тehnoloogilised lahendused


Haare

Ventus S1 Evo ² on palju disaini ja tehnilisi uuendusi parim tasakaal sõiduomadused märjal ja kuival teel. Innovatsioon inspireeritud DTM-kihiline disain turviseplokkides "smart" ühikut välisserv asub "redel", suurendada valdkonna sidumine rehvi hõõrdumist. See annab sama suure veojõu eluea rehvi.

Vähendatud kulumine ja veeretakistus

Ventus S1 Evo ² valmistatud kummist sisuga viimase põlvkonna osa «ränidioksiid», mida iseloomustab optimeeritud süsteemi ristsiduvate, mis vähendab kulumist ja suurendab vastupanu suurema kulumisega kõrgendatud temperatuuridel. Täiesti uus valem stüreeni polümeeridest vastutab lisatasu rehvi jõudlust märjal teel, vähendades samal ajal veeretakistus suurema keskkonnaohutus.

Erilist jahutussüsteem ja madal müratase

Täpsem jahutussüsteemi suurendab pinna serva idvuhstupenchatymi sooned luua "mikrozavihreniya" ja asub mööda välisservad plokid õla valdkondades takistab teravate soojust ja seetõttu annab rohkem stabiilse juhitavuse, suurendades samas ka kasutusea rehvi. On mugavam sõita Hankook on esitanud oma lipulaeva rehvi küljel spetsiaalne aerodünaamiline disain, mis vähendab veelgi rehvimüra ning rõhutab oma sportliku välimuse.

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis