Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas. 

Saage brändi

Uus rehv V12 Evo K110 köitis kohe autosõprade tähelepanu tänu oma agressiivsele välimusele ning suurepärastele kasutamisomadustele. Ettevõtte viimaste teaduslike ja tehnoloogiliste saavutuste põhjal looduna vastab mudel tänapäeva premium klassi sportrehvide kõrgeimatele standarditele. Rehv tagab absoluutse kontrolli auto juhitavuse üle igal kiirusel ning omab suurepäraseid pidurdamisomadusi. 

Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110
Ventus v12 evo2 k110

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

HANKOOK Ventus V12 tehase komplekteeringus

Need rehvid olid valitud tehase komplekteeringus Ford Mondeo, Ford Focus, Ford Fiesta и Audi A3 jaoks.

 

Sõltumatute ekspertide rehvitestide tulemused

Tehnoloogilised lahendused


Antud rehvi väljatöötamisel kasutatud tehnoloogiad võimaldasid saavutada unikaalseid omadusi, mis aitasid tal saada üheks parimaks sportrehviks:

 

  • Jäik riba protektori keskel tagab suurepärased dünaamilised ja pidurdusomadused ning annab autole kursi stabiilsuse nii kuival kui märjal pinnal ja seda oluliselt suurematel kiirustel kui 200 km/h.
  • Hankook Ventus V12 EVO K110 rehvi ribakujuline õlatsoon võimendab külgpidamist manööverdamisel, stabiliseerib auto käitumist kõrgel kiirusel kurvides ning lisaks kindlustab sirgjoonelise liikumise. Plokkide vahelduvad nurgad protektori perifeerses tsoonis aga teevad müra minimaalseks ning tagavad rehvi kindla haakuvuse teega kogu eluaja vältel.

Protektori jäik keskriba aitab suurepäraselt stabiliseerida masinat ning pidurdada isegi suurtel kiirustel Kolm sügavat pikisoont ning Y-kujuline protektorimuster vähendavad vesiliu ohtu.

 

 

  • V-kujuline muster kolme sügava pikisuunalise soonega ja muudetava soonenurgaga võimaldab efektiivselt väljutada üleliigse niiskuse rehvi ja tee vahelisest kontaktpinnast
  • Protektor on balansseeritud sellisel moel, et suureneks tee ja rehvi vaheline puutepind
  • Spetsiaalne kummisegu, mis valmistatakse HPSR süsteemi järgi, tagab haakuvuse iga pinnaga, säilitades oma omadusi kogu eluea jooksul. Kummisegust valmistatava kummikihi struktuur omab võimet „kleepuda” märja asfaldi külge, vähendades pidurdamisteekonda.

 

Suurendatud kontaktpind parandab juhitavust suurtel kiirustel ning märjal pinnal. Täiustatud ning võimendatud rehvi ehitus tagab maksimaalse stabiilsuse ja usaldusväärsuse kõigil kiirustel

 

  • Külgpinna kaitseks on ette nähtud spetsiaalne kaitserõngas.
  • Tihendav padi protektori all, lai õmblusteta terasvöö ning nailonist kiht teevad rehvi veel vastupidavamaks, tänu millele ei deformeeru rehv suurte koormuste all.
  • Terasvöö ning kahekordne lisavöö äärmiselt vastupidavast nailonist Hankook Ventus V12 EVO K110  parandavad rehvi ressursi, juhitavust ning mugavust suurtel kiirustel.
  • Spetsiaalne nailonist vahekiht rehvi siseküljel tihendab karkassi, tänu millele jaotub rehvi pinnale mõjuv koormus ühtlaselt laiali ning selle tulemusena väheneb kuluvuse tase.

 


Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine Ohutus Mugavus Ökoloogia« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis