Hankook W401 Zovac HP 

Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Hankook W401 Zovac HP – naastudega talverehv sõiduautodele. Kaks laia sirget soont ja suured radiaalsuunalised sälgud tagavad vee ja lume suurepärase eemalejuhtimise.

Protektori siksakikujuline muster, ühenduses tühimike suure osakaaluga, tagab optimaalse veojõu ja stabiilse käitumise pidurdamisel talvistes tingimustes. Spetsiaalselt välja töötatud kummisegu tagab maksimaalse haardumise ka madalatel temperatuuridel.

Rehvi külgkatete ülikõva täiteaine suurendab Hankook Zovac HP W401 rehvi vastupidavust külgkoormustele, mis parendab märkimisväärselt juhitavust ja stabiilsust kurvides. Naastude suurendatud hulk ja nende optimaalne kolmerealine paigutus tagab usaldusväärse veojõu. Lai nailonkattega teraskarkass suurendab märkimisväärselt rehvi kulumiskindlust – nii harilikul kui kiirel sõidul.

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Rehvi ehitus

1. Lausaline õmblusteta kate
Suurendab vastupidavust suurtel kiirustel – tänu protektori jäikusele.

2. Laia terasvöö kiht
Tagab optimaalse jäikuse ja kulumiskindluse ning parendab juhitavust.

3. Ühtlane karkassikiht
Minimeerib deformatsiooni ja tagab rehvi külgkatete jäikuse.

4. Poortide ülimalt vastupidav täiteaine
Parendatud juhitavus ja vastureaktsioon rooli liikumistele.

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis