Hankook Winter I’Pike W409 

Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Naastudega talverehvid sõiduautodele

Tänu protektori agressiivselt suunatud V-kujulisele mustrile on rehvi kokkupuutepunkti teepinnaga maksimaalselt suurendatud, mis tagab suurepärased veojõu- ja haardumisnäitajad lumel. Muster võimaldab pidurdusmaa olulist lühendamist liikumisel lumistel teedel. Rehvi protektori keskribi kujutab endast siksakikujulist tervikdetaili, mis annab rehvile madala veeretakistuse, mis omakorda soodustab mürataseme ja vibratsiooni alandamist ning kütuse kokkuhoidu..

Protektori mustris on palju eraldi plokke, mis võimaldavad rehvi kindlat liikumist lumistel teedel. Plokkidevaheline piisavalt suur vahemaa aitab suurepäraselt puhastada protektorit lumest, lobjakast ja porist ning juhib tõhusalt eemale ka vee. Suur arv lainekujulisi lamelle lubab oluliselt suurendada rehvi haardumist libedate pindadega, põhjustamata kahju protektori põhidetailide jäikusele.

Rehvi kummisegu koostises on ainult kõrgekvaliteedilised materjalid, mis tagavad väliskummi suurepärased kasutusnäitajad. Tänu Silica olemasolule kummisegu koostises iseloomustab rehvi suurepärane haardumine mistahes libeda pinnaga. Lisaks võimaldab spetsiaalsete komponentide kasutamine kummisegu koostises rehvil säilitada elastsust isegi väga madalatel temperatuuridel.


Saadaval rehvi suurused ja hinnad


Tehnoloogilised lahendused

Uus naastu tehnoloogia
Standardsed kolm naasturida on asendatud kuue reaga – veojõu parendamiseks ja müra vähendamiseks. Spetsiaalne, suurendatud vastupidavusega kummikiht hoiab ära deformatsiooni ja naastude väljakukkumise.

Soonte üldpikkust on suurendatud
Sooni on täiustatud – rehvi parima efektiivsuse saavutamiseks talvisel jäisel või lumisel teel.

Lühikesed sälgud
Piki ringjoont paiknevad arvukad lühikesed sälgud parendavad põikstabiilsust talvisel teel.p>

Lai soon
Tagab lume ja vee drenaaži ning parendab veojõu näitajaid lumel.

Keskplokk
Protektori keskosas asuv noolekujulistest detailidest koosnev plokk parendab veojõudu kuival, jäisel ja lumisel pinnal.

Optimaalse jäikusega plokid
Parendavad juhitavuse ja pidurduse näitajaid.

 

 Kokkupuutepunkti kuju

Arvutiga modelleerimise teel optimeeritud kokkupuutepunkt. Suurendatud kokkupuutepunkt parendab kulumiskindluse näitajaid ja veojõudu jääl.

 


Rehvi ehitus

1. Arvutiga modelleerimise abil loodud protektori V-kujuline muster
Sügavam protektor tagab talvisel teel parema veojõu

2. Protektori kummisegu talvine koostis
Täiendav kiht naastude kinnitamiseks

3. Laiad elastsed terasvööd
Tugevdavad protektori vastupidavust – täpsemateks ja kiiremateks reageeringuteks rooli liikumistele ja kulumiskindluse parendamiseks

4. Rehvi külgkatete ülimalt vastupidav konstruktsioon
Maksimaalselt täpne reageering rooli liikumistele ja vastupidavus

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis