Hankook Winter i*Cept W605 

Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Hankook Winter i*Cept W605 rehv on loodud kasutamiseks karmides talvetingimustes.

Kiudude-mikronaastude tehnoloogia võimaldab rehvi kindlat teelpüsimist, ringjoonelised täkked protektori plokkidel suurendavad aga rehvi vastupidavust täiendavalt. Madala ökoloogiliselt kahjulike komponentide sisaldusega ja elastsem kummisegu tagab rehvi kindla haardumise isegi väga madalatel temperatuuridel.

Protektori muster, ühenduses kummisegu pehme koostisega, tagab käigu mugavuse ja sujuvuse. Protektori kesktsooni on paigutatud kolm jäika keskribi ja üksteisest eraldatud perifeersed protektori plokid.

Protektori õlatsooni agressiivsed plokid tagavad hea läbivuse lumes ja hoiavad rehvi püsivana kurvide läbimisel. Neli sirget ja kaks siksakikujulist soont, koos laiade soontega perifeerses ja õlatsoonis, juhivad kokkupuutepunktist tõhusalt eemale vee, lume ja lobjaka.

Protektori plokkide kogu pinna ulatuses paigutatud lainekujulised erisuunalised lamellid ja kontsentrilised täkked suurendavad haardumist kõigis suundades, parendades sellega pidurduse ja kursilpüsivuse näitajaid.

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Tehnoloogilised lahendused


Suurepärane pidurdus jäisel pinnal

Talvised teed on tavalisest pinnast 4-8 korda libedamad. Winter i*cept rehvis on kasutatud Hankooki uusimaid saavutusi, mis võimaldavad lühendada pidurdusmaad jäisel, libedal teel, olemasolevate analoogidega võrreldes umbes 10% võrra.

Kõrgendatud jäikusega kiud (Super Tensile Spike Fiber)?

Protektori kummisegu koostisse on lisatud spetsiaalsed kõrgendatud jäikusega kiud, mis toimivad kokkupuutel jäise pinnaga mikronaastudena. Kiud lõikuvad jäässe ja parendavad pidurdusnäitajaid.

Kiud on olemasolevatega võrreldes 20% võrra tugevamad ja kulumisele vastupidavamad.

Silica tehnoloogia

Silica komponendi olemasolu kummisegu koostises võimaldab absorbeerida jäiselt ja lumiselt pinnalt vett kiiremini. Tulemusena tagatakse laiem kokkupuutepind, mis laseb kõrgendatud jäikusega kiududel tõhusamalt toimida ja hoida ära libisemist.

Winter i*ceptOlemasolev analoog

 

 

 

 Täkked pidurdamise tõhustamiseks

Kontsentrilised täkked (sügavusega 0,3-0,5 mm) suurendavad haardumist kõigis suundades, parendades sellega pidurduse ja kursilpüsivuse näitajaid.

Arvukad sälgud juhitavuse parendamiseks

Protektori sälkude oluliselt suurendatud arv ja pikkus parendab haardumisnäitajaid, tagades suurepärase stabiilsuse ja juhitavuse.

Kuus rida sooni täiuslikumaks drenaažiks

Kuus rida sooni eemaldavad suurepäraselt märgadel pindadel moodustuva veekile ja juhivad kokkupuutepunktist teega eemale vee.

Protektori keskribi plokid veojõu ja pidurduse parendamiseks

Keskribi plokkide kasutamine parendas veojõu ja pidurduse näitajaid, mis võimaldab turvalisemat juhtimist talvistel teedel.

Välimise õlatsooni eendite jäämäe kujuline disain

Winter i*cept rehv näeb välja võimsam ja stiilsem – tänu spetsiaalsetele jäämäe kujulistele eenditele väliskummi välimises õlatsoonis. Eendid parendavad haardumist lumel ja jäisel teel.


Rehvi ehitus

Laiad ja ülimalt vastupidavad terasvööd ning õmblusteta nailonkate

Protektori kõrgendatud vastupidavus – paremaks juhtimiseks ja kulumiskindluse suurendamiseks. Komponentide parendatud homogeensus – sõidumugavuse ja rehvide vastupidavuse tagamiseks.

Poordi õmblusteta rõngas ja poordi ülimalt vastupidav täiteaine

Parendab stabiilsust suurtel kiirustel ning tagab juhitavuse ja mugavuse liikumisel. Parendab rooliga juhtimise täpsust, tagab stabiilsuse ja kulumiskindluse suurtel kiirustel.

 

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis