Hankook Winter i*Pike LT RW09 

Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Hankook Winter i*Pike LT RW09 – naastudega talverehvid kaubaautodele ja kergveokitele

Uuenduslikku kolmemõõtmelise modelleerimise tehnoloogiat on kasutatud nelja laia soone ehituses, mis saavad suurepäraselt hakkama vee ja lumepudru eemaljuhtimisega kokkupuutepunkti alt, millega avaldavad vastupanu vesiliule. Lai jäik keskribi tagab hea kursilpüsivuse, soodustab veojõu suurenemist ja parendab haardumist lumistel trassidel. Protektori agressiivsed topeltplokid ja tihedalt asetsevad lamellid mitte üksnes ei pane rehvi lund eemale juhtima, vaid suurendavad ka kulumiskindlust. Keskribi abilamellid tagavad suurepärase haardumise teepinnaga. Õlatsooni lainekujulised lamellid tagavad väga hea pidurduse.

Veel üheks antud mudeli eripäraks on laiad põiksooned, mis suurendavad maksimaalselt veojõudu talvisel teel. Nende soonte kolmemõõtmeline kuju soodustab tõhusat isepuhastumist. Protektori jäik ja vastupidav külgkate kaitseb väliskummi äärekivide ja teekonaruste poolt tekitatavate mehhaaniliste vigastuste eest. Tänu rehvi erilisele konstruktsioonile ja kummisegu koostises olevatele spetsiaalsetele komponentidele iseloomustab Winter i*Pike’i rehve kõrgendatud kulumiskindlus.

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Tehnoloogilised lahendused


Innovaatilised tehnoloogiad ja 3D disain

Protektori muster koosneb neljast kolmemõõtmelisest põhisoonest, mis tagavad vee, lume ja lumepudru tõhusa eemalejuhtimise rehvi kokkupuutepunktist teega.


3D sooned
Soonte kolmemõõtmeline kuju parendab rehvi isepuhastumist ning suurendab rehvi efektiivsust lumisel ja märjal pinnal

Laiad põiksooned
Suurendavad maksimaalselt väliskummi veojõu omadusi.

Abilamellid
Abilamellid parendavad haardumist lumel

Kesksoone sälgud
Parendavad pidurdust jäisel pinnal

Õlatsooni 3D plokid
Õlatsooni plokkide konstruktsioon suurendab veojõudu liikumisel lumel

Agressiivsed topeltplokid
Tagavad väga hea veojõu lumel ja kõrgendatud kulumiskindluse

 


6 rida naaste

Naastude 6-realine paigutus tagab väga head veojõu näitajad lumel ja jääl.

 

 

 
3D sooned

Parendatud veojõu näitajad lumel.


 

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia

 

 
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis