Hankook Winter Radial DW04Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Hankook Winter Radial DW04 - naastudega talverehvid kaubaautodele.

Rehv peab end lumisel teel suurepäraselt ülal – tänu protektori suurte plokkide paigutuse optimaalsele struktuurile. Laiad, õlatsooni välimisse ossa avanevad sooned eemaldavad kokkupuutepunktist tõhusalt vee ja lobjaka, mis võimaldab vältida vesiliu efekti. Suurepärased pidurdusnäitajad talvistes tingimustes tagatakse tänu lamellide suurele tihedusele ja kihilisele protektorile. Kummisegu spetsiaalne, kõrge Silica sisaldusega koostis tagab aga kulumiskindluse ja maksimaalse haardumise teega isegi madalatel temperatuuridel.


Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis