Hankooki uus talverehv sai ajakirjalt Auto Bild auhinna Eco-Master 2015Hankooki uus talverehv i*cept RS² on jõudnud ennast testides juba heast küljest näidata. Rehv, mis on loodud linnatingimustes sõitvatele kompaktautodele ja keskmise suurusega autodele, osales Euroopa suurima tiraažiga autoajakirja Auto Bild sõltumatus supertestis ja sai 50 kaubamärgi seas auhinna Auto Bild Eco-Master 2015.

hankookRS2

Lisaks lumel, märjal ja kuival teel üles näidatud suurepärastele omadustele osutas rehv i*cept RS² konkurentidele väärilist vastupanu ka tänu väiksele veeretakistusele, madalale kütusekulule, suurele läbijooksule ning hinna ja kvaliteedi suurepärasele suhtele. Hetkel on Hankook Winter i*cept RS² turul saadaval standardmõõtudes 14...17 tolli.

Lisaks kõigi turvalisuskriteeriumide osas demonstreeritud headele näitajatele on Premium-klassi rehvitootja Hankooki viimane talverehvide põlvkond ka äärmiselt ökonoomne. Uued rehvid i*cept RS² edestasid konkurente Euroopa suurima autoajakirja Auto Bild poolt läbi viidud sõltumatutes testides nii keskkonnasõbralikkuse kui ka teelpüsivuse osas. Selle tulemusena said Hankooki rehvid Winter i*cept RS2 auhinna Eco-Master 2015. Testi täielike tulemustega on võimalik tutvuda ajakirja Auto Bild 40. numbris, mis ilmus 2015. aasta 2. oktoobril (testiti 50 erinevat marki rehvimudelit 185/60 R 15 T, testautoks oli VW Polo).

„Sellised aspektid nagu kütuse kokkuhoid ja loodusvarade säästlik kasutamine muutuvad rehviostjatele järjest olulisemaks,“ selgitas Hankooki Euroopa turundus- ja müügijuht Tony Lee. „Meie uus toode näitab ilmekalt, et tänapäevane hea sooritusvõimega talverehv on võimeline rahuldama klientide nõudmisi nii teelpüsivuse kui ka keskkonnasõbralikkuse osas. Oleme väga rõõmsad Auto Bildi sõltumatute testide tulemuste üle ja selle üle, et meie uus rehv i*cept RS² tunnistati auhinna Eco-Master 2015 vääriliseks.

Rehv i*cept RS² töötati välja tasakaalustatud omaduste tagamiseks Lääne- ja Kesk-Euroopale iseloomulikes tingimustes. Turvise innovaatiline stüreen-butadieenkummisegu, mis sisaldab kõrgdispersse ränidioksiidi nanoosakesi, võimaldab rehvil säilitada elastsust ka väga madalatel temperatuuridel. Rehvi ja teepinna kontaktjälje maksimaalse suurenemise tulemusena tagab rehv suurepärase veojõu ja pidurdamise, eriti hilissügisele iseloomulikes jahedates ja märgades oludes. Tänu turvise vett ärajuhtivate sälkude tehnoloogiaga suundmustri suurendamisele ning piki- ja põiksoonte eriti tõhusale koostoimele on tagatud vee ja lörtsi tõhusam ärajuhtimine. Hankook Winter i*cept RS² V-kujulise suundmustri plokkide arvu on suurendatud tema eelkäijaga võrreldes 28%, lisaks sellele on suurendatud plokiservade kogupikkust, mis tagab parema veojõu lumel.

Spetsiaalsed jäälamellid ja plokkide kolmemõõtmelised küünekujulised servad tagavad parema manööverdusvõime ja kurvide läbimise lumistel teedel, aga ka parema veojõu lumel. Kogu turvise laiuselt paiknevad 3D-lamellid parandavad veojõu- ja pidurdamisnäitajaid siledatel pindadel, täiustades seejuures juhitavust ja külgstabiilsust kõigis teeoludes külmal aastaajal.

3D-lamellid parandavad ka juhitavust ja külgstabiilsust kõigis külmale aastaajale iseloomulikes teeoludes, optimeerides ääreefekti maksimeerimise ja siseplokkide liikumise minimeerimise teel juhitavust, mis mõjub positiivselt ka rehvi kulumiskindlusele.

Rehvi i*cept RS2 struktuuri edasised parendused on kaasa toonud koormuse ühtlasema jaotumise ja rehvi kontaktjälje suurenemise standardrehviga võrreldes umbes 5% võrra, mis on veelgi täiustanud rehvi pidurdamisomadusi nii märjal kui ka kuival teel. Rehvi jäigem külgkate ja vöö tagavad täpsema reageerimise roolile ning parema külgstabiilsuse kuival teel.

Uus i*cept RS² on saadaval väikestele linnaautodele, kompakt- ja keskmistele autodele ja mikrobussidele. Spetsiaalselt Kesk- ja Lääne-Euroopa kliima tarbeks välja töötatud i*cept RS2 on praegu saadaval 19 mõõdus alates 165/70 R 14 kuni 225/45 R 17, kiiruseindeksid Т kuni Н.

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis