Korea rehvitootjad sõlmivad uusi lepinguid maailma autotööstuse gigantidega
Hankook ja Nexen kinnitavad oma positsioone maailmaturu tehasevarustuse segmendis ja sõlmivad uusi rehvide tarnelepinguid kõige suuremate ja prestiižsemate maailma autotootjatega. Hankook ja Nexen teavitasid uutest sõlmitut lepingutest juhtivate maailma autotootjatega. Korea rehvitööstuse liider Hankook Tire avaldas, et Hankook Ventus S1 evo2 on kinnitatud lepingu kolmanda põlvkonna TT ja TTS mudelite varustamise oma rehvidega. Eelpool nimetatud autod varustatakse 225/50R17, 245/45R17 või 245/35R19 mõõdus rehvidega, mis, sõltuvalt automudelist, kuuluvad standard- või valikvarustusesse.
news-img-20141202 02

Hankook Ventus S1 evo2 toodetakse Euroopas ja need esitlevad ''suurepärase juhitavuse, tõhusa pidurdamise ja optimaalse suunavastupidavuse kombinatsiooni''. Tänu väga vastupidavale, kuid kergele rehvikoortriidele, parandatakse auto dünaamilisi omadusi suurte koormuste juures. Lisaks iseloomustab neid rehve ka akustiline mugavus ja madala veeretakistus.

''Audi TT on kordumatu disaini, suurepärase dünaamika ja innovatsiooni näide, sellepärast sobivad meie suurepärased Hankook Ventus S1 evo2 rehvid ideaalselt just sellele Audi mudelile, - ütleb Hankook Ameerika osakonna peadirektor  Seung Hwa Suh. - Hankook Ventus S1 evo2 väljatöötamise protsessis kasutati ettevõtte kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid, mis lubavad nendel rehvidel säilitada TT kordumatu iseloomu. Meil on väga hea meel, et Audi autodisaini ikooni varustatakse just meie rehvidega.

news-img-20141202 01

Nexen aga teavitas ettevõtte Fiat Chrysler Automobiles (FCA) poolt antud, ''suurepärase tarnija'' auhinna saamisest. Nexen rõhutab, et on ainus rehvitootja Aasia ja Vaikse Ookeani piirkonnas, mis on saanud sellise tunnistuse. Tarnijaid hinnati mitmete kriteeriumite järgi, mis hõlmas endas nt – toodete kvaliteeti, kaubamärgi väärtust, tehnilist taset ja teisi aspekte.

Colesa.ru

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis