Nexen Winguard Winspike WH62 
Winguard winspike wh62 1
 
 
 
 

Juba üle 70 aasta toodab ettevõte NexenTire kvaliteetseid rehve, töötades välja ja kasutades tootmisprotsessides uudseid meetodeid ja tehnoloogiat.

 
Tuntud Korea firma pakutav WinGuard WinSpike WH62 2014. aasta mudel on kvaliteetne naastudega talverehv. Lisaks traditsioonilisele suundmustrile, mille rohkearvulised elemendid võimaldavad sõita turvaliselt ka jäätunud teedel, on WinGuard WinSpike WH62 rehvid varustatud 12 naastureaga, mis paiknevad ka protektori keskosas.

Kõik see annab rehvile WH62 jäätunud teel sõites suure stabiilse veojõu ja hea teelpüsimise. Tänu erilistele pikisoontele on rehvidel head pidurdamisomadused. Protektor on V-kujulise mustriga, mis juhib vee ja lörtsi kokkupuutepinnalt kiiresti ära.    

Firmasisesed testid kinnitavad, et Korea naastrehvi WinGuard WinSpike WH62 kasutades võib autojuht unustada naastrehvidele omased akustilised ebamugavused ja nautida hääletut sõitu.

 

Protektori põhilised eriomadused

NEXENwh62 1 Sõidustabiilsus ja hea juhitavus – tänu keskribi plokkidele tagavad rehvid suurepärase juhitavuse ja teelpüsimise ekstreemsetes oludes. NEXENwh62 3 Suurendatud efektiivsus lumel ja märjal teel – lume ja vee täiustatud ärajuhtimine piki laiu V-kujulisi sooni.
NEXENwh62 2 Efektiivne pidurdamine lumel ja jääl – siksakikujulised soonekesed lisavad pidurdamisele efektiivsust ja suurendavad veojõudu lumistel ja jäätunud teedel. NEXENwh62 4 Naastude paiknemine keskplokkides – täiustatud haarduvus ja stabiilsed dünaamilised näitajad tänu naastude paiknemisele keskplokkides.

Nexen talverehvid

Eurowin


Nexen EuroWin – protektori suunatud mustriga talverehv sõiduautodele.

N Priz 4S


Mugavus liikumisel mööda lumiseid ja kuivi teid.

winguard_winspike_wh62


Tuntud Korea firma pakutav WinGuard WinSpike WH62 2014. aasta mudel on kvaliteetne naastudega talverehv.

winguard winspike


Naastudega talverehvil on protektori suunatud muster, võimsad õlaplokid, suur hulk lamelle kogu väliskummi pinna ulatuses ja spetsiaalne naastude süsteem.

winguard sport


Nexen Winguard Sport – talverehv, millel on kõik vajalikud omadused, mis lasevad juhil tunda ennast [..]

winguard snow


Antud rehvimudel töötati välja spetsiaalselt neile juhtidele, kes eelistavad kiiret sõitu isegi keerulistes talvistes tingimustes.

winguard suv


Nexen Winguard SUV – talverehvid crossover’itele ja SUV-dele.

winguard ice


Naastudeta talverehv sõiduautodele. Protektori suunatud mustri eripäraks on suur arv keerulise kujuga detaile.

winguard 231


Nexen Winguard 231 – naastudega talverehv, mis tagab usaldusväärse haardumise lumel ja jääl.

winguard


Nexen Winguard – protektori suunatud mustriga, naastudeta talverehv.

 

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis