Võidusõidu Pikes-Peaki mäele võitis Hankooki rehvidega elektriautoKuulsal mäkketõusuvõistlusel Pikes Peakil Colorados (USA) sai esmakordselt ajaloos esikoha elektriline võidusõiduauto.

Nelikveolise elektriauto Drive eO roolis istus Rhys Millen, kes läbis võistlusmaa 9 minuti ja 7,222 sekundiga, püstitades sellega elektriautode uue rekordi ja tõustes võidusõidu liidriks. Nii tema kui ka tema isa Rod Millen olid varem korduvalt mäkketõusuvõistlustel osalenud ja saavutanud mitmeid võite üksikutes klassides.

RhysMillen
„See on ajalooline hetk. Saavutasime selles sõidus võidu elektriautol,” teatas Millen. „Hankook Ventuse võidusõidurehvid tagasid optimaalse haarduvuse kõige kiirema katse ajal – just selle katse ajal, mis võimaldas mul püstitada uue rekordi.”

Hankooki Ameerika osakonna autospordimänedžer Paul Jho lisas, et „Hankooki autospordiprogramm on USAs sel aastal eriti edukas, mis on saanud võimalikuks mitte ainult tänu meie meeskonna ennastsalgavale tööle, vaid ka tänu Ventuse rehvide suurepärastele omadustele.“

Colesa.ru

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis