Vredestein Quatrac 5



 

  

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Uus Vredestein Quatrac 5 paistab silma ühtlase asümmeetrilise turvisemustri poolest. Alandatud tühikulisusteguriga suvine osa tagab suurepärase juhitavuse ja laitmatult täpse reageerimise roolile nii kuival kui ka märja pinnal, samal ajal kui turvise talvine osa, millel on uuenduslik lamellitehnoloogia, tagab hea veojõu külmadel ja lumistel pindadel. 3D ogad, mis asuvad rehvi keskosas lamellide vahel, tagavad suurepärase haardumise kurvides ja hea kiirenduse ka lumistel ja jäätunud teedel. Kummisegu innovaatiline koostis Full Silica tagab ühtlase kulumise ja pika kasutusaja. Tänu väiksele veeretakistusele, lühikesele pidurdusmaale märjal teel ja madalale müratasemele on rehvil Vredestein Quatrac 5 head tulemused EC rehvide markeerimissüsteemi kõigi kolme näitaja osas.

Vaata suurused ja hinnad

 
 
Eriomadused Eelised

Teravate servade ning ainulaadse suvise ja talvise poolega kujundus

Optimaalne aastaringne sooritusvõime

ЕС roheline tähis

Väike veeretakistus, lühike pidurdusmaa märjal teel ja erakordselt vaikne sõit

3D ogad

Laitmatu haarduvus kurvides ja hea kiirendus lumel ja jääl

Turvise uuenduslik disain asümmeetrilise välise pikikanaliga

Parim stabiilsus ja täiustatud juhitavus kuival teel

Kummisegu koostis Full Silica

Täiustatud kulumiskindlus ja pikk kasutusaeg

Markeering M&S ja lumehelbekese sümbol mägede taustal

Vastab talverehvide ametliku markeeringu nõuetele



VREDESTEIN rehvid

Vredestein Sportrac 3 rehv, arvukate auhindade võitja, on loodud Vredesteini poolt keskmise suurusega autodele ning saadaval standardsuurustes 15”-17”.
Sportrac 5 on vaiksed, erakordselt mugavad suverehvid ning väga tasakaalustatud sportliku profiiliga rehvid, mis kindlustavad suurepärase juhitavuse nii märgade kui ka kuivade teeolude korral.

Rehv Vredestein Ultrac SUV Sessanta on unikaalne uudistoode SUV klassi autodele mõeldud premium rehvide segmendis.
Ultrac Cento rehvi näol on tegemist premium segmendi rehviga. Selle rehvi loomisel nägi Vredesteini ettevõte enda ees seisva tähtsaima ülesandena turvalisuse tagamist ja sellise välismüra taseme saavutamist, mis poleks häiriv ümbritsevale keskkonnale.
Ultrac Vorti rafineeritud joonis ja asümmeetriline profiil teevad rehvide välimuse äärmiselt sportlikuks ja ainulaadseks.
Ultrac Vorti R rehv on tänase päeva seisuga Vredesteini kvaliteetrehvide (Ultra High Performance) turusegmendi rehvidest kõige sportlikum.
« tagasi



hankook
vredestein
nexen
maxxis