Vredestein Sportrac 3

 

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Vredestein Sportrac 3 rehv, arvukate auhindade võitja, on loodud Vredesteini poolt keskmise suurusega autodele ning saadaval standardsuurustes 15”-17”. Rehv Vredestein Sportrac 3 on Vredesteini maineka mudeliseeria jätk. Sportrac 3 võttis eelnevalt mudelilt, Vredestein Sportrac 2-lt parima, optimeerides oma peamiseid omadusi.

Protektori uus disain on välja töötatud koostöös kuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design ning kahtlemata muudab see iga auto välimuse ligitõmbavaks. V-kujuliste klotsidega protektor on loodud HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloogia abil. Antud innovaatiliste lahenuste tulemusena suurenes rehvi efektiivsus kurvides, sõit muutus sportlikumaks, kiirenes reaktsioon rooli pööramisele ning kasvas juhtivuse koefitsient.

Giugiaro disain

Alates 1997. aastast teeb Vredestein aktiivset koostööd üle maailma tuntud Itaalia juhtiva disainibürooga Giugiaro Design. Giorgetto koos oma poja ning pärija Fabrizio Giugiaroga mõjutasid oluliselt nii Vredesteini kaubamärki kui ka selle toodangut. Koostöö Giugiaroga võimaldas Vredesteini kaubamärgil areneda ning hõivata koha Euroopa kalleimate kaubamärkide hulgas. Kaubamärgi peamisteks eripäradeks on ohutus ja disain.

Disainibüroo Giugiaro Design töötas välja Ultra High Performance klassi rehvi ainulaadse protektorimustri ja küljed. Kahtlemata on ettevõtte inseneride jaoks otsustavaks faktoriks toote ohutus, kuid Vredesteinil on ohutus ja disain lahutamatud nähtused.

 

Rehvide sõltumatute testide tulemused

Paljud rahvusvahelised sõltumatud testid näitasid, et rehvid Vredestein Sportrac 3 ei ole üksnes stiilsed, vaid näitavad üles ka efektiivsust, võites autasusid testides.

Tehnoloogilised lahendused

Juhitavus
Vredestein Sportrac 3 tagab sportlikuma juhtimisstiili ning ületamatu tasakaalu kuival pinnal tänu HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloogiale, mis tagab külje minimaalse deformeerumise ning maksimaalse stabiilsuse. Lai õlatsoon ning V-kujulised 3D klotsid tagavad suurepärase efektiivsuse kurvides. 

Ohutus
Koormuse ühtlane jaotumine lühendab pidurdusteekonda kuival ja märjal pinnal. Protektori selge ja ümar jälg demonstreerib vee äravoolu efektiivsust, mis tagab kindla juhtimise ning vähendab vesiliu ohtu. Protektori koostise täiendatud komponendid High Silica Solution V kindlustavad kõrgemaid tulemusi pidurdamisel ning väikese veeretakistuse.

Disain
Stiilne välimus on loodud Giugiaro disainibüroo poolt.

 
 
Omadus Eelised
Giugiaro Designi ainulaadne protektorimuster Lisab sportautodele veelgi stiilsema välimuse 
HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloogia Sportlikud sõiduomadused, kiire reaktsioon kurvides, kõrge juhtimiskoefitsient
Kõrge Silica Solution V sisaldus protektoris Optimaalne pidurdamine ning väike veeretakistus
Võimendatud reljeefsus protektori keskosas Optimaalne veeäravool kontaktpinnast
Rõhu ühtlane jaotumine kogu kontaktpinna ulatuses Madal müratase, pidurdusteekonna lühenemine  märjal ja kuival pinnal, haarduvuse paremad näitajad
Ümar protektori jälg Suurepärased juhitavuse näitajad. Optimaalne vee äravool kurvides
 


VREDESTEIN rehvid

Sportrac 5 on vaiksed, erakordselt mugavad suverehvid ning väga tasakaalustatud sportliku profiiliga rehvid, mis kindlustavad suurepärase juhitavuse nii märgade kui ka kuivade teeolude korral.

Rehv Vredestein Ultrac SUV Sessanta on unikaalne uudistoode SUV klassi autodele mõeldud premium rehvide segmendis.
Ultrac Cento rehvi näol on tegemist premium segmendi rehviga. Selle rehvi loomisel nägi Vredesteini ettevõte enda ees seisva tähtsaima ülesandena turvalisuse tagamist ja sellise välismüra taseme saavutamist, mis poleks häiriv ümbritsevale keskkonnale.
Ultrac Vorti rafineeritud joonis ja asümmeetriline profiil teevad rehvide välimuse äärmiselt sportlikuks ja ainulaadseks.
Ultrac Vorti R rehv on tänase päeva seisuga Vredesteini kvaliteetrehvide (Ultra High Performance) turusegmendi rehvidest kõige sportlikum.

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis