VREDESTEIN Ultrac SUV Sessanta

 

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning erinevate kliimatingimuste jaoks.

 

Rehv Vredestein Ultrac SUV Sessanta on unikaalne uudistoode SUV klassi autodele mõeldud premium rehvide segmendis. Sessanta (itaalia keelest tõlgituna „kuuskümmend”, mis on seotud ettevõtte Vredestein Banden B.V 60. aastapäevaga) sarja aluseks on ettevõtte inseneride poolt optimeeritud Vredestein Ultrac rehvisari, mis saavutas kiire ja mugava rehvi maine „luks” segmendis. Peamised muudatused puudutasid rooli juhtimist ning juhitavuse omadusi. Veel üks Sarja Ultrac Sessanta omadusi on tehnoloogiliste näitajate ja innovatsiooni ühendamine ainulaadse disainiga, mis on loodud koostöös maineka Itaalia stuudioga  Giugiaro Design.

Giugiaro Disain

Alates 1997. aastast teeb Vredestein aktiivset koostööd üle maailma tuntud Itaalia juhtiva disainibürooga – Giugiaro Design. Giorgetto koos oma poja ning pärija Fabrizio Giugiaroga mõjutasid oluliselt nii Vredesteini kaubamärki kui ka selle toodangut. Koostöö Giugiaroga võimaldas Vredesteini kaubamärgil areneda ning hõivata koha Euroopa kalleimate kaubamärkide hulgas. Kaubamärgi peamised eripärad on ohutus ja disain.

Disainibüroo Giugiaro Design töötas välja Ultra High Performance klassi rehvi ainulaadse protektorimustri ja küljed. Kahtlemata on ettevõtte inseneride jaoks otsustavaks faktoriks toote ohutus, kuid Vredesteinil on ohutus ja disain lahutamatud nähtused.

 

Rehvide sõltumatute testide tulemused

Sõltumatud rahvusvahelised testid tõestasid, et rehvid Vredestein Sportrac 3 ei ole üksnes stiilsed, vaid näitavad üles ka efektiivsust, võites autasusid testides.

Тehnoloogilised lahendused

Parameetriline disain alates joonestuslauast kuni letini välja

Ultrac Sessanta on loodud parameetriliselt. See tähendab, et protektori ehitus, kuju ja kontuurjooned optimeeritakse vastavalt igale mõõdule, kasutades matemaatilisi valemeid, mis põhinevad disaini parameetritel.

Seetõttu tagab iga  Ultrac Sessanta mõõt maksimaalse kvaliteedi.Rehvi väga vastupidav ehitus kindlustab suurt veojõudu, mis sobib suurepäraselt kaasaegsetele SUV klassi autodele.

Protektori disain, mille peamisteks omadusteks on ületamatu juhitavus ja tasakaal, on välja töötatud koostöös Giugiaro Designiga. Eriliselt lai protektor tagab fantastilise kursi stabiilsuse koos suurepärase mugavuse ning madala müratasemega.

Töötades välja SUV Sessanta, kehtestas Vredestein uued kõrged SUV standardid

Protektori peen disain

SUV Sessanta protektori disain nelja perifeerse soonega kindlustab suurepärase vastupanu vesiliule ning madala mürataseme. Protektori spetsiaalne koostis tagab suurepärase haarduvuse kurvides. Rehvi külg- ja õlatsoonide võimendatud ehitus on loodud vastavalt  HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloogiale

See lubab optimeerida kontakti teega, tagamaks väga täpse reaktsiooni rooli pööretele, säilitades seejuures kõrge mugavuse taseme.

See suurepärane rehv, mis tagab mugava manööverdamise, on ideaalne valik väga hea juhitavuse, kõrge kiiruse ja suure massiga sportautode jaoks.

SUV Sessanta – võrratu valik nõudlikele SUV autojuhtidele.

 
Omadused Eelised

Kaks viskoosikihti rehvi karkassis ning vööde eriti vastupidav ehitus

Suur veovõime ning hea tasakaal

Peen disain nelja perifeerse soonega 

Väga hea vesiliu takistus ning erakordselt vaikne sõit

Eriliselt vastupidav protektorimaterjal Handling Tuned Thread Compound (HTTC).

Suurepärane haarduvus kurvides

Külg- ja õlatsoonide võimendatud ehitus vastavalt  HTS+ (Handling Tuned Sidewall) tehnoloogiale.

Optimaalne kontakt teekattega, suurepärane juhitavus, tasakaal ning kõrge mugavuse tase

Profiil, ehitus, vorm ning kontuurjooned on suurepäraselt tasakaalustatud iga standardsuuruse jaoks

Väga hea juhitavus ning vesiliu takistus

Innovaatiline disain on välja töötatud koostöös disainibürooga Giugiaro Design

Unikaalne disain UHP klassi autodele
 

Vredestein Ultrac maastur Sessanta kell autonäitusel Genfis aastal 2013


VREDESTEIN rehvid

Vredestein Sportrac 3 rehv, arvukate auhindade võitja, on loodud Vredesteini poolt keskmise suurusega autodele ning saadaval standardsuurustes 15”-17”.
Sportrac 5 on vaiksed, erakordselt mugavad suverehvid ning väga tasakaalustatud sportliku profiiliga rehvid, mis kindlustavad suurepärase juhitavuse nii märgade kui ka kuivade teeolude korral.
Ultrac Cento rehvi näol on tegemist premium segmendi rehviga. Selle rehvi loomisel nägi Vredesteini ettevõte enda ees seisva tähtsaima ülesandena turvalisuse tagamist ja sellise välismüra taseme saavutamist, mis poleks häiriv ümbritsevale keskkonnale.
Ultrac Vorti rafineeritud joonis ja asümmeetriline profiil teevad rehvide välimuse äärmiselt sportlikuks ja ainulaadseks.
Ultrac Vorti R rehv on tänase päeva seisuga Vredesteini kvaliteetrehvide (Ultra High Performance) turusegmendi rehvidest kõige sportlikum.

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis