Ultrac Vorti rehvid – need on eriti tõhusad Ultra High Performance klassi rehvid, mis on ette nähtud turu kõige kõrgema segmendi jaoks.

 

Rehvid töötati välja tihedas koostöös Itaalia disainiettevõtte Giugiaro’ga. Ultrac Vorti rafineeritud joonis ja asümmeetriline profiil teevad rehvide välimuse äärmiselt sportlikuks ja ainulaadseks. Rehvidel on suurepärased haardumise, juhitavuse ja mugavuse näitajad, samuti pidurdamisomadused nii kuival kui ka märjal teekattel. Tänu uudsete tehnoloogiate kasutamisele jäävad rehvid imeliselt müratuteks.

Lisaks põhimõõtmetele, on saadaval ka Ultrac Vorti variandid tagateljele paigaldamiseks. Sellistel rehvidel on adapteeritud profiil ja spetsiaalselt välja töötatud struktuur ning need on ette nähtud eelkõige sportautodele, milledel on erinevate suurustega rehvid esi- ja tagasillal. Kuna just esirehvid vastutavad suurema osa vee minema juhtimise eest märjal teekattel, on nende rehvide peamine ülesanne – suurem haardumine ja stabiilsus.

Giugiaro disain

Alates 1997. aastast teeb Vredestein aktiivset koostööd kogu maailmas kuulsa juhtiva Itaalia disainibüroo Giugiaro Design’iga. Giorgetto ja tema poeg ning järgija Fabrizio Giugiaro on väga tugevasti mõjutanud nii brändi kui ka Vredestein’i toodangut. Selle ainulaadse brändiliidu mõlemad pooled saavad kasu koostööst ka tänapäeval. Tänu koostööle Giugiaroga on ohutusele ja disainile tuginev bränd  Vredestein väga hästi arenenud ja leidnud koha Euroopa premium brändide nišis.

 

Disainibüroo Giugiaro Design on välja töötanud ainulaadse turvisemustri joonise ja Ultra High Performance klassi rehvi küljed. Kahtlemata on ettevõtte inseneride jaoks otsustavaks teguriks toote ohutus, kuid Vredesteini puhul käivad ohutus ja disain alati käsikäes.

Tehnoloogilised lahendused

Disain
Ultrac Vorti rehvide turvisemustri ja külgseinte välimust töötati välja eesmärgiga rõhutada nende sportlikkust. Kahel pikisoone välisseinal on kaks kaldenurka. Neist 45° nurk on ette nähtud plokkide suurema stabiilsuse saavutamiseks külgedel ja külgjõudude paremaks kompenseerimiseks pööretel. Lisaks on küljesoontel kaldenurk 10°, mis tagab veeresujuvuse, ennetab ebaühtlast kulumist ja säilitab rehvide madala märataseme. Turvisemustri spetsiaalsed noolekujulised elemendid aitavad kaasa rehvide paremale kursil püsimisele.

Nelja raadiusega kontuur
Sagedamini esinevad 3 raadiusega kontuurid, kuid Ultrac Vorti rehvide kontuuril on 4 raadiust. Selline kontuur töötati välja kontaktpinna suurendamiseks ja selles rõhu jaotumise ühtlustamiseks. Kurvide läbimisel mõjuvad rehvi välisküljele suuremad koormused, mis viib kontaktpinna kuju ja pinnarõhu jaotumise muutumiseni. Uuendatud rehvikontuur tagab kurvide veatu läbimise teedel.

Turvisemustri asümmeetriline joonis
Rehvide turvisemustril on asümmeetriline joonis, mis töötati välja ettevõtte Vredestein poolt spetsiaalselt rehvide väliskülje teekattega kontakti määra suurendamiseks ja külgjõu suurendamiseks manööverdamisel paremale või vasakule. See aga omakorda mõjutab positiivselt juhitavust.

Ultrac Vorti rehvide omapäraks on plokkide rafineeritud asümmeetriline paigutus turvisemustri külgosades. Koos külgosade soonte optimeeritud nurgaga vähendab see mürataset. Plokkide suhteline nihkumine sisemistes ja välistes külgosades aitab ennetada helilainete tugevnemise võimalust. See teeb rehvid veelgi müratumaks mitte ainult vahetult pärast ostmist, vaid kogu kasutusea kestel.

 
 
Eripärad Eelised
Turvisemustri ja külgede joonis Giugiarost Ainulaadne rõhutatult sportlik välimus
Spetsiaalsed rehvid tagatelje jaoks laiade pikitriipude ja täiendavate kitsaste pikisoontega Optimaalne tasakaal esi- ja tagatelje vahel paremaks haardumiseks
Suure Silica sisaldusega koostis (OSP) Parem haardumine ja juhitavus märjal ja kuival teekattel
Elastsed punktid turvisemustri keskosas Väike veeretakistus ja lühem pidurdusteekond märjal teekattel
Turvisemustri optimeeritud, lai joonis Väike veeretakistus ja lühem pidurdusteekond märjal teekattel
Laiad pikisooned Suurepärane vee minema juhtimine
4 raadiusega kontuur Suurepärane haardumine ja juhitavus samaaegse ühtlase kulumisega
 
 

VREDESTEIN rehvid

Vredestein Sportrac 3 rehv, arvukate auhindade võitja, on loodud Vredesteini poolt keskmise suurusega autodele ning saadaval standardsuurustes 15”-17”.
Sportrac 5 on vaiksed, erakordselt mugavad suverehvid ning väga tasakaalustatud sportliku profiiliga rehvid, mis kindlustavad suurepärase juhitavuse nii märgade kui ka kuivade teeolude korral.

Rehv Vredestein Ultrac SUV Sessanta on unikaalne uudistoode SUV klassi autodele mõeldud premium rehvide segmendis.
Ultrac Cento rehvi näol on tegemist premium segmendi rehviga. Selle rehvi loomisel nägi Vredesteini ettevõte enda ees seisva tähtsaima ülesandena turvalisuse tagamist ja sellise välismüra taseme saavutamist, mis poleks häiriv ümbritsevale keskkonnale.
Ultrac Vorti R rehv on tänase päeva seisuga Vredesteini kvaliteetrehvide (Ultra High Performance) turusegmendi rehvidest kõige sportlikum.
« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis