VW Tourani tehasevarustusse hakkavad kuuluma Hankooki iseliimuvad rehvidKorea rehvitootja Hankook teatas, et hakkab tarnima Volkswageni sõidukite komplekteerimiseks oma Sealguard konstruktsiooniga rehve Hankook Ventus Prime2, mis on suutelised ise rehviauke kinni liimima. Esimene leping sõlmiti VW Tourani komplekteerimiseks, mudel varustatakse rehvidega mõõdus 215/55 R17.

Hankook Volkswagen 17 09

Sealguardi rehvid erinevad teistest selle poolest, et neisse on lisatud hermetiseeriva materjali kiht, mis on läbitorke korral suuteline kinni liimima kuni 5 mm läbimõõduga turviseauke. Hankookis selgitati, et see tehnoloogia võimaldab loobuda tagavararehvist, mis omakorda aitab ruumi kokku hoida ja vabastab autojuhi ebamugavast rehvivahetusest teepervel. Rehvi väljatöötajad kinnitavad, et mugavuselt ei jää Sealguard traditsioonilistele rehvidele mingil moel alla.

VW-s läbiviidud homologeerimise käigus läbisid rehvid terve rea katsetusi ning tõestasid, et vastavad saksa kontserni rangetele sisemistele turvastandarditele. Hankook selgitab, et rehvi Hankook Ventus Prime2 „biooniline” turvisemuster parandab haarduvust kuival ja märjal teel, innovaatiline kolme raadiusega profiil aga täiustab kontrolli auto üle suurtel kiirustel ja järskudes kurvides isegi jääga kaetud teel. Rehvide valmistamisel on kasutatud „hübriidset“ rehvisegu, mis sisaldab ränidioksiidi, spetsiaalseid polümeerahelaid ja nano-osakesi, mis parandavad haarduvust märjal pinnal, vähendades seejuures veeretakistust.

“Oleme õnnelikud, et meil on avanenud võimalus tarnida Volkswageni kompaktse MPV komplekteerimiseks Ventus Prime2 Sealguardi rehve. Meie iseliimuvatele rehvidele on see esimene leping OE segmendis ning kindlasti aitab see meil laiendada koostööd Volkswageni kontserniga, – rõõmustas Hankooki Euroopa osakonna juht Ho Youl Pae. – Edaspidi on meil kavas tarnida neid rehve ka teiste sõidukite komplekteerimiseks.“

Colesa.ru

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis