Westlake SW601 SW 601

SW 601Westlake SW601 talverehvid sõiduautodele, mille kummisegu koostises on erilised lisandid, mis tagavad rehvimustrile elastsuse isegi väga madalate temperatuuride korral.  Need rehvid vastavad väga kõrgetele RMA (Rubber Manufacturers Association) ja RAC (Rubber Association of Canada) nõuetele, mis kinnitab nende rehvide kõrget kvaliteeti.

Asümeetrilised mustriplokid, mis koosnevad sik-sak-kujulistest drenaazkanalitest, on konstrueeritud selleks, et tagada suurepärased haarduvus- ja pidurdusnäitajaid lumistel ja libetadel teekatetel.  Lamellide kõrge tihedus ja kolmemõõtmeline kuju garanteerib kindla rehvide käitumise nii lumel, poris kui ka jäisel teekattel.  SW601 rehvi eriline kummisegu parandab haakuvust lumise teekattega ja tõstab kulumiskindlust kõrgete temperatuuride puhul.  Vahelduv lamelli nurkade paigutus  tagab hea müratekkimise tõkke ja suurendab mugavusastet sõiduajal.

Omadus Eelis
Asümeetrilised mustriplokid sik-sak-kujulistest drenaazkanalitest. Tagavad suurepärased haarduvus- ja pidurdusnäitajad lumistel ja libetadel teekatetel.
Eriline kummisegu. Parandab haakuvust lumise teekattega ja tõstab kulumiskindlust kõrgete temperatuuride puhul.
Vahelduv lamelli nurkade paigutus.  Tagab efektiivse müratekkimise tõkke ja suurendab mugavusastet sõiduajal.

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Põhijooned rehvimustri

Asümmeetriline rehvimuster

SW 601 

WESTLAKE talverehvid

Westlake SW601 talverehvid sõiduautodele, mille kummisegu koostises on erilised lisandid, mis tagavad rehvimustrile elastsuse isegi väga madalate temperatuuride korral.

WestLake SW602 talverehvid on loodud sõiduautodele, mis igapäevaselt liiklevad linnas, sõitmiseks lumistel teelõikudel ning jääl.

WestLake SW606 – naastutatav talverehv sõiduautodele, mis paistab silma heade haakuvusomadustega.

WestLake SW608 suunatud rehvimustriga naastuvabad talverehvid sõiduautodele.

WestLake SW612 – naastuvaba talverehv, mis on mõeldud mikrobussidele ja kaubikutle.

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis