Hankook Winter RW06 

Ettevõte Hankook Tire on üks suuremaid ning jõuliselt kasvavaid rehvitootjaid, kes toodab kõrge kvaliteediga innovaatilisi ning suure läbisõiduga radiaalrehve. Praeguseks hetkeks on ettevõte Hankook auväärsel seitsmendal kohal maailma suurimate rehvitootjate hulgas ning on kõige kiiremini arenev ettevõte rehvide tootmise valdkonnas.

Saage brändi

Naastudeta talverehvid kaubaautodele

Hankook Winter RW06 on kergveokitele mõeldud naastudeta talverehvid, mille protektori disain võimaldab saavutada lumel ning märjal ja kuival teel maksimaalse tulemuse ja juhtimise stabiilsuse. Protektori sümmeetrilises mustris olevad siksakikujulised sooned eraldavad perifeerse tsooni plokke ning parendavad sellega veojõu näitajaid ja pidurdust kiilasjääl.

Winter RW06 eripäraks on sirge kesksoon ja kaks siksakikujulist külgsoont. Rehvi see osa juhib kokkupuutepunktist eemale vee ja lobjaka, hoides ära vesiliu ohu. Spetsiaalsed sälgud protektori õlatsooni plokke ühendavatel sillakestel võimaldavad kõrgete kasutusomaduste säilitamist isegi väga madalatel temperatuuridel. See iseärasus hoiab ära ka ebaühtlase kulumise ja tagab kõrgendatud kandevõime.

Saadaval rehvi suurused ja hinnad

Tehnoloogilised lahendused


Ristuvate plokkide süsteem
Protektori plokkide ristumine ja omavaheline ühendus tagab turvalisuse ja väga head pidurdusnäitajad jäistel teedel.
Sirge kesksoon ja kaks siksakikujulist külgsoont
Rehvi protektori kolm põhisoont tagavad turvalisuse märjal teel, juhtides kokkupuutepunktist eemale vee ja lume.
Protektori plokkide vahelised vahetükid
Õlatsoonis, piki protektori plokke asuvate vahetükkide uued tehnoloogiad parendavad juhitavust kuival pinnal ning suurendavad veojõudu jääl ja lumel. Õlatsooni vahetükkide sälgud ei alanda rehvi tootlikkust lumel isegi rehvi kasutusaja poole peale jõudes.
Õlasooned
Õlasooned maksimeerivad ääreefekti lumel.

Silica sisaldusega protektor
Silica sisaldus parendab rehvi tootlikkust lumel ja märjal teel.

Profiili SCCT tehnoloogia (Stiffness Control Contour Theory)
Kulumiskindluse ja vastupidavuse suurendamiseks on rehvi valmistamisel kasutatud profiili uut SCCT tehnoloogiat (Stiffness Control Contour Theory).


Строение шины

1. Silica sisaldusega talverehv

2. Laiad elastsed terasvööd
Protektori tugevdatud jäikus – kiiremateks reageeringuteks rooli keeramistele ja kasutusea pikendamiseks.

3. Poordi õmblusteta rõngas
Stabiilne juhtimine ja mugavus.

4. Poordi ülivastupidav konstruktsioon
Stabiilsus suurtel kiirustel, vastupidavus ja maksimaalselt täpne reageering rooli liikumistele.

 

Control -tehnoloogia - see on Hankook Tire tehnoloogiate filosoofia, mis peegeldab kontseptsiooni, et rehv peab laitmatult kontrollima juhi, auto ja tee koosmõju. Control-tehnoloogia võeti kasutusele selleks, et Hankook Tire toodang tagaks tarbijatele maksimaalsed eelised ning parima juhtimiskogemuse, ohutuse, mugavuse, juhitavuse, efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse näol.

Täitmine    Ohutus    Mugavus    Ökoloogia

HANKOOK talverehvid

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis