Vredestein ArctracVredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks. Nurgeline 3D õlakontuur ja mustrisoonte astmeline sisepind lisavad stabiilsust ja täiustavad diagonaalsuunalist pidamist. Intelligentne mustri konstruktsioon tagab naastude efektiivse toime ja kindla püsimise rehvis. Koonusekujulised mustri diagonaaluurded tõstavad rehvi isepuhastuvusvõimet. Arctrac garanteerib isegi kõige külmemates oludes tipptasemel juhitavuse, lühikese pidurdusteekonna ja tõhusa kiirenduse.

Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.


 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused


 autoreview logo
Vredestein Artrac 205/55/16
Hinnang
5 koht
 Za rulem
Vredestein Artrac 205/55/16 
Hinnang
3 koht
 autoreview logo
Vredestein Artrac 205/55/16 
Hinnang
5 koht
 test-world-logo
Vredestein Artrac 205/55/16 
Hinnang
7 koht
 
Vredestein Artrac 205/55/16 
Hinnang
väga soovitatav
 ac logo new
Vredestein Artrac 205/55/16 
Hinnang
7 koht
 Za rulem
Vredestein Artrac 205/55/16 
Hinnang
6 koht
 ac logo new
Vredestein Artrac 205/55/16
Hinnang
7 koht

 

Tehnoloogilised lahendused


Vredestein Arctrac rehvide väljatöötamisel oli rakendatud kõige uudsemaid tehnoloogiaid. Antud mudeli naastud on vastavalt uudsele paigtussüsteemile (Spike Algoritm®), mis tagab palju kindlama haakuvuse lume ja jääga ning naastude väljakukkumistõenäosuse sõidu ajal minimaalseks. Innovaatiline Arctrac rehvikoostis aitab kaasa rehvi hea töövõime isegi väga madalate temperatuuride puhul. Kolmemõõtmelised rehvimustri kontuurid väljapaistvate soontega tagavad hea auto juhitavuse. Mustri isepuhastustehnoloogia tagab suurepärase haakuvuse.

Turvalisus

Eriline rehvimustri disain ning paljude drenaazsoonte arv aitab suurepäraselt kaasa lume ja mudaga võitlemisel. Rehv omab mustri isepuhastustehnoloogiat, mis on väga tähtis talvistes ilmastikutingimustes.

Arctrac rehvid on toodetud erilisest kummisegust, mis tagab suurepärase rehvi käitumise kõikides tingimustes, lühikese pidurdusteekonna ja hea kiirenduse isegi kõige madalamatel temperatuuridel.

 
 

VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.hankook
vredestein
nexen
maxxis