Vredestein Comtrac WinterVredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu. Hulgaliselt siksak lamelle on sellise kuju ja paigutusega, et tagada tõhus läbivus mudas ja lumes. Lisaks tagab omanäoline mustridisain ja spetsiaalne kummisegu lühema pidurdusteekonna ja tõhusama veojõu talvistes oludes. Toekad õlaplokid mängivad olulist rolli kurvides, eriti raske koorma korral. Tugevdatud õla mustriplokid omavad olulist tähtsust kurvis sõitmisel, eriti raskema koorma puhul, ja annavad optimaalse haardumise.

Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused

  11/2010
Comtrac Winter 235/65/16C
Result
hea


Tehnoloogilised lahendused

 

Turvalisus 

Kaks laia pikisuunalist soont ja sikksakikujulised lamellid tõrjuvad kokkupuutepunktist suurepäraselt eemale vee ja pori, kõrvaldades seega vesiliu ohu. Suurepärane haardumine tagab lühikese pidurdusmaa ja kiirendab hoovõttu talvistes ilmastikutingimustes. Külghaardumine ja stabiilsus on saavutatud tänu vastupidavatele õlaplokkidele ja väliskummi külgosas asetsevale tugevdatud teraslindile.

Mugavus

Ühtlaselt rehvile jaotuv koormus tagab mugava ja vaikse sõidu

 
 
Omadused Eelised

Määratud suunaga rehvimuster sik-sak lamellidega

Efektiivne vee eemaldamine ning tõhusläbivus lumes ja mudas

Spetsiaalse koostisega talvine mustrikummisegu

Lühemad pidurdusteekonnad jaja parem kiirendus talvistes oludes

Toekad õlaplokid ja terasesttugevdusribad rehvikülgedel

Kiire reaktsioon juhtimisliigutustele,optimaalne haare kurvides ja hea üldinestabiilsus

Lai valik tänapäevaseid mõõtesaadaval R ja T kiirusindeksiga

Ideaalne valik uutele kaubikutele,võimaldab sõidukiirust kuni 190 km/h

 

VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.hankook
vredestein
nexen
maxxis