Vredestein Nord-Trac XtremeNord-trac xtreme

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele – et kasutada neid äärmuslikes talvistes ilmastikutingimustes ja neile tingimustele iseloomulikel erilaadsedel lumistel ja jäistel teekatetel.

Nord-Trac Xtreme’i protektori kummisegu koostises on kasutatud spetsiaalset komponenti, mis tagab rehvi suurepärase haardumise teekattega isegi äärmuslikult madalal temperatuuril.

Lamellide pealekandmise uuenduslik tehnoloogia tagab rehvile suurepärased talvised näitajad. Liikumissuunaga risti asetsevad sirged lamellid tagavad suurepärase haardumise lumisel teel, rehvide konstruktsioon ja õlatsoonide sikksakikujulised lamellid tagavad aga väga hea juhitavuse.

Giugiaro dizains

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 

Tehnoloogilised lahendused

 


 
 
Omadused Eelised

Ülimalt pehme protektor – tänu kummisegu ainulaadsele koostisele.

Rehvi suurepärane haardumine teekattega, isegi äärmiselt madalal temperatuuril.

Uuenduslik lamellide pealekandmise tehnoloogia.

Suurepärased talvised näitajad: suurepärane haardumine lumisel teel, väga hea juhitavus.

Karkassi ja protektori vahelise kihi (vöö) spetsiaalne konstruktsioon.

Suurepärane juhitavus.

Disain Giugiaro stuudiolt.

Protektori mustri agressiivsed jooned annavad rehvile võimsa väljanägemise.

Surve ühtlane jaotumine kogu rehvi kokkupuutepunkti ulatuses.

Madal müratase kogu rehvi kasutusaja jooksul.

 

VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis