Vredestein Snowtrac 3snowtrac 3

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul. Intelligentne mustridisain ja uuenduslikud astmetega pikisooned täiustavad diagonaalsuunalist haarduvust märjal ja lumisel teekattel. Koonusekujulised diagonaaluurded mustris tagavad optimaalse isepuhastuvusvõime. Tänu ülevaadatud mustrimaterjalile on nende rehvide sõiduomadused märjal ja kuival teepinnal ning talvetingimustes oluliselt paremad kui selle edukal eelkäijal.


Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused


 
Snowtrac 3 205/55/16
Hindamine
väga soovitatav ac logo new
Snowtrac 3 175/65/14
Hindamine
3 koht autoreview logo
Snowtrac 3 195/65/15
Hindamine
3 koht autoreview logo
Snowtrac 3 185/60/15
Hindamine
väga soovitatav 
Snowtrac 3 205/55/16 
Hindamine
väga soovitatav

 
Snowtrac 3 195/65/15
Hindamine
väga soovitatav

 
Snowtrac 3 195/65/15
Hindamine
väga soovitatav

 
Snowtrac 3  185/60/14
Hindamine
väga soovitatav

 
Snowtrac 3  185/60/14
Hindamine
test võitja

  2009
Snowtrac 3  185/60/14
Hindamine
test võitja

 
Snowtrac 3  185/60/14
Hindamine
test võitja

Tehnoloogilised lahendused


Turvaline ja mugav sõit

Turvalisuse aspekt on Vredesteini jaoks olnud alati väga tähtsal positsioonil ning Snowtrac 3 rehv demonstreerib seda suurepäraselt. Hea isepuhastuse tagamiseks on rehvimustris kasutusel diagonaalsed sooned ning rehvi kummisegu koostist on tunduvalt parandatud, mis omakorda võimaldab rehvil saavutada optimaalseid näitajaid nii kuival kui märjal teekattel. Parandused, mis olid tehtud eelkäija mudelist, haarasid ka tõmmet ja haakuvust lumel, mis on üks tähtsamaid omadusi talvistel teedel.

Astmeline pikisoon, mis asub rehvimustri keskosas, tagab parema juhitavuse täites drenaazikanali rolli ning juhib vett kontaktpinnast välja, mis omakorda tõstab pikisoonte tõhusust. Tänu sellele on Snowtrac 3 rehv väga väikese tõenäosusega suuteline vesiliuglemiseks. Lamellide erinev sügavus tagab võrdse koormuse jagunemise kontaktpinnale.


Kulumiskindlus

Tänu uudsele rehvisegu koostisele (Optimum Silica & Polymer Processing (OS&PP)), on Snowtrac 3 rehvi veeretakistus tunduvalt vähenenud, mis teeb rehvi mitte ainult väga ökonoomseks vaid ka tugevaks. Mustriplokid on paigutatud optimaalselt, et tagada ühtlane koormuse jaotus, mis takistab deformeerumist ja ebaühtlast kulumist ning toob endaga pikema rehvi eluea. Ühtlase kulumise tagavad eritasandilised lamellide sisselõiked.

 
Omadused Eelised

Koonusekujulised diagonaalsooned

Suurepärane isepuhastuvus lumest ja lörtsist

Õlaplokke eraldav mustrisoon

Ühtlane kulumine tagab konstantsesooritusvõime

Uus mustri kummisegu - Optimum Silica& Polymer Processing (OS&PP)

Suurepärane toimimine talveoludes,maksimaalne haarduvus nii kuival kui märjal

Ümar kokkupuutepind

Maksimaalne vee eemaldamine

Muutuva sügavusega mustrisoonedkindlustavad ideaalse kontaktsurvejaotumise kogu kokkupuutepinna ulatuses

Tipptasemel juhitavus

Centre Shift System®: Leidlik mustridisainilahendus, kus mustri parem- ja vasak pool on keskosa suhtes nihutatud

Madal müratase vastab kõikidele Euroopa Standarditele

 
 

 


VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.hankook
vredestein
nexen
maxxis