Vredestein Wintrac 4 xtremewintrax 4 xtreme

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele. Giugiaro selgete joontega innovatiivne disain annab Wkujulisele mustrile jõulise väljanägemise. Wintrac 4 xtreme peegeldab kõige uuemaid arendustöö tulemusi, pakkudes parimat disaini, mugavust ja turvalisust. Wintrac 4 xtreme omab suurepäraseid maanteesõidu omadusi, kuid on piisava sooritusvõimega ka raskemates teeoludes. Suurepärase läbivuse lumes ja pinnasteedel tagab isepuhastuv turvis.

Wintrac 4 Xtreme – kiire talverehv crossover’itele.


Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused


  2009
Vredestein Wintrac 4 Extreme 235/55/17
Hinnang
3 koht motorwelt 2007
Vredestein Wintrac 4 Extreme 235/55/17
Hinnang
4 kohtTehnoloogilised lahendused

Turvalisus

Sügavad suunatud sooned parendavad haardumist talvise teega, võimaldades säilitada täieliku kontrolli sõiduki üle. Rehvi külgosa väljaulatuvad plokid parendavad manööverdamisvõimet, hoiavad ära libisemise ja annavad täpse reageeringu rooli pööramisele. Wintrac 4 Xtreme’i kummisegu koostis säilitab väliskummi elastsuse väga erinevate talviste temperatuuride juures. Rehv suudab puhastada end ise porist ja lumest ning on kohandatud kasutamiseks äärmuslikes tingimustes. Rehvil on tugevdatud koort ja sügavam protektori muster, mis kergendab liikumist teedeta maastikul.


Mugavus

Ühtlaselt rehvile jaotuv koormus tagab mugava ja vaikse sõidu.

Disain

W-kujulise protektori ainulaadne disain on töötatud välja Giugiaro stuudio poolt. Rehvi stiilne ja võimas välisilme kätkeb endas autodisaini parimaid näiteid.

 
Omadused Eelised

Giugiaro disain

Jõuline välimus tänu selgete, tugevatejoontega mustrile

Eeskujulik isepuhastuvusvõime tänu spetsiaalsele W-mustrile

Suurepärased sõiduomadused lumes ja pinnas-teedel

Optimum Silica Processing™ (OSP™) mustri kummisegu

Kindel haarduvus märjal teekattel
Suurepärane vesiliukindlus

Täiustatud mustri kummisegu
Jäik rehvikülg
Spetsiaalne karkassivöö ehitus

Täpne juhitavus suurtel kiirustel

Varieeruva suurusega mustriplokkide ühtlane kontaktsurve jaotumine

Meeldivalt madal müratase kogu rehvi eluea vältel

 
 

 


VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.

 
hankook
vredestein
nexen
maxxis