Vredestein Wintrac XtremeWintrax Xtreme
xtreme

Vredestein töötab välja ning toodab premium klassi rehve erinevatele sõiduautodele ning igasuguste kliimatingimuste jaoks.

 

Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga. Haarduvus ja turvalisus on ühildatud visuaalse iluga: agressiivne, laiade soontega Wkujuline turvis jätab võimsa mulje. Wintrac xtreme loomisel on Vredestein´i üheks prioriteediks olnud uudne lamellide tehnoloogia. Turvise kummisegu välja töötamisel on kasutatud OSP™ (Optimum Silica Processing™) meetodit, mis tagab tõhusamad haardeomadused märjal ja optimaalse sooritusvõime talvetingimustes. Tänu kontaktsurve ühtlasemale jaotumisele väheneb kulumine ja madal müratase säilib kogu rehvi kasutusea vältel.

Giugiaro disain

1997. aastast alates on Vredestein teinud tihedat koostööd maailmakuulsa Itaalia disainibürooga Giugiaro Design. Giorgettol ja tema mantlipärijast pojal, Fabrizio Giugiarol, on olnud tohutu mõju Vredestein kaubamärgile ja Vredestein toodetele. Nüüd lõikavad mõlemad osapooled sellest unikaalsest brändide koostööst kasu. Vredesteini kaubamärk on osaliselt tänu selle sidumisele Giugiaroga arenenud Euroopa esmaklassiliseks kaubamärgiks oma ni.is, mille kõige tähtsamateks iseloomulikeks tunnusteks on ohutus ja disain.

Giugiaro Design vastutab Vredesteini suurepäraste omadustega rehvide mustri ja külgpinna disainimise eest. Muidugi on Vredesteini inseneridel õigus öelda otsustav sõna, kuna rehv on eelkõige ohutust tagav toode ja firma Vredestein juures käivad ohutus ja disain käsikäes. Veelgi enam, rahvusvahelistest rehvide testidest on näha, et rehvid ei ole mitte ainult stiilsemad, vaid neil on silmapaistvad sõiduomadused ja need on läbi aegade võitnud autasusid. Talverehvid, mille Vredestein on välja töötanud koos firmaga Giugiaro, tagavad erakordselt head sõiduomadused talvetingimustes. Lai suuruste vahemik ja edasiarendatud disain tähendavad seda, et talvel ei ole autojuhtidel vaja teha kompromisse nende sõidukite hea välimuse suhtes.

 

Sõltumatute ekspertide poolt läbiviidud testide tulemused


  2008
Wintrac xtreme 225/55/16
Hinnang
väga soovitatav

  2008
Comtrac Winter 235/65/16C
Hinnang
hea

  2009
Wintrac xtreme 245/40/17
Hinnang
5 koht
  2011
Comtrac Winter 235/65/16C
Hinnang
väga soovitatav

  2010
Comtrac Winter 235/65/16C
Hinnang
hea

Vredestein Wintrac Xtreme tehnoloogia

wintrac
 

Turvalisus

OSP™ (Optimum Silica Processing™) tehnoloogia kasutamine tagab suurepärase haakuvuse ning vähendab vesiliuglemise riski teket.

Lumine teekate

W-kujuline rehvimuster ja isepuhastumiseks loodud sooned tagavad suurepärased juhitavusomadused lumistel teedel.

Juhitavus

Tugevad küljed ning eriline karkassi konstruktsioon tagavad täpse rooli liigutamise reaktsiooni suurtel kiirustel.

Mugavus

Ühtlaselt rehvile jagunev koormus kindlustab mugava ja vaikse sõidu.

Disain

W-kujulise protektori ainulaadne disain on töötatud välja Giugiaro stuudio poolt. Rehvi stiilne ja võimas välisilme kätkeb endas autodisaini parimaid näiteid.

 
 
Omadused Eelised

Tipp-disaineri looming

Agressivne mustri disain annab jõulise välimuse

Uudne lamellide tehnoloogia

Sirged ristsuunalised lamellid tõstavad haarduvust lumes
Sik-sak lamellid mustri õlapiirkonnas tagavad täiuslikud juhitavusomadused

Uuel tehnoloogial (OSP) baseeruv mustrikummisegu

Parem haarduvus märja teega
Suurepärane vesiliukindlus
Hea sooritusvõime jääl ja lumes

Kiirusindeks H, V ja W

Tippklassi talverehv hea suunakindluse ja täpse juhitavusega

Ühtlane kontaktsurve jaotumine

Madal müratase kogu rehvi eluea vältel
Suurepärased talvesõidu omadused

 

VREDESTEIN talverehvid

Arctrac on välja töötatud ekstreemsete talveolude, erinevat tüüpi lume ja jää tarbeks.
Comtrac Winter omab määratud suuna ja kahe laia pikisoonega turvist, mis kindlustab efektiivse vee eemaldamise kontaktpinnalt, vähendades seeläbi vesiliu tekkeohtu.
Nord-Trac 2 on pehme talverehv, mis on spetsiaalselt välja töötatud äärmuslike ilmastikutingimuste tarbeks.
Nord-Trac Xtreme’i rehvi loomisel on peetud silmas spetsiaalselt neid maid, kus on suur nõudlus „Nordic“ rehvide järele..
Vredestein´i uus Wintrac xtreme on esimene talverehv, mille Hollandi rehvitootja on loonud koostöös Giugiaro Design´iga.
Vredestein on oma toodete välja arendamisel seadnud alati esikohale turvalisuse ja nii on see ka Snowtrac 3 puhul.
Wintrac 4 xtreme on esimene tippdisaineri poolt kujundatud High Performance klassi talverehv SUVtüüpi sõidukitele.
Vredesteini ülisuure jõudlusega talverehvid Wintrac xtreme S onvälja töötatud nii, et need tuleksid toime ka ettearvamatute ilmastikuoludegaaasta külmimal ajal.hankook
vredestein
nexen
maxxis