Hankooki rehvid kiideti heaks mudelile Audi A4Hankook-Ventus-S1-evo2Audi valis Hankooki rehvid oma uue põlvkonna mudelite Audi A4 ja A4 Avant tehasevarustusse.

Uuendatud mudelitele Audi A4 ja A4 Avant hakkab firma tarnima oma parimaid rehve Hankook Ventus S1 evo2 mõõdus 225/50 R17, 245/40 R18 ja 245/35 R19.

„Uue põlvkonna Audi A4 loomisel kasutatud uued tehnoloogiad on muuhulgas suunatud süsihappegaasi heitmete vähendamisele ning ka meie Premium-klassi rehvid Ventus S1 evo2 on välja töötatud selles võtmes, seepärast vastavad nende tehnilised omadused kõige rangematele keskkonnanõuetele,“ tähendas Hankooki Euroopa osakonna juht Ho Youl Pae. „Juba praegu paigaldatakse neid rehve mudelitele Audi TT ja TTS, ning meil on väga hea meel, et nüüd on need lülitatud ka A4 seeria sõidukite tehasevarustusse.“.

Rehve Hankook Ventus S1 evo2 toodetakse Euroopas, ja tootja kinnitusel ilmutavad need kõige keerulisemates tingimustes kõige optimaalsemaid omadusi selliste valdkondades nagu roolile kuuletumise täpsus, pidurdamise tõhusus ja suunahoidmise kindlus. Ülitugeva, ent erakordselt kerge metallkanga kasutamine Hankooki DTM-ile mõeldud võidusõidurehvides tagab rehvide ülidünaamilised näitajad, lisaks sellele on erilist tähelepanu pööratud ökoloogilisele aspektile, st rehvidel on alandatud veeretakistus ja müratase.

„Meie eesmärgiks oli ökonoomse rehvi loomine ja veeretakistuse vähendamine, ilma et see kahjustaks rehvi teisi omadusi, eelkõige neid, mis mõjutavad rehvi turvalisust – pidurdusefektiivsust kuival ja märjal pinnal või juhitavust vihmastes oludes,“ selgitab Klaus Krause, Hankooki Euroopa tehnoloogilise keskuse juht, kes koordineerib Audidele mõeldud rehvide väljatöötamist. „Selle tulemusena oleme suutnud valmistada rehvid, milles on edukalt ühendatud dünaamilisus ja mugavus, hea haarduvus märjal teel ja väike veeretakistus. Need rehvid on heaks näiteks meie filosoofia Kontrol Technology kasutamisest.”

Praegu töötab Hannkooki Hannoveris asuvas tehnoloogilises keskuses 50 inseneri ja tehnikaspetsialisti, kes loovad uusi rehve Euroopa autotootjatele. Mudelite Audi A4 ja A4 Avant rehve toodetakse Ungari tehases.

2016-Audi

 

 

« tagasihankook
vredestein
nexen
maxxis